Anatolijs Danilāns atklāj, kādu alkoholu ieteicams lietot

tautaruna.lv 10.feb 2019
 
F64
Ārsts un profesors Anatolijs Danilāns atklāj, ka alkohols nelielos daudzumos ir ieteicams un alus vietā labāk dzert vīnu, to viņš pavēstījis LTV raidījumā "4. studija".
Profesors norādīja, ka alkohols nelielās devās pagarina cilvēka mūžu un pasargā no cirozes, sirds un asinsvadu slimībām.

Taču ir jābūt noteiktai alkohola devai. Tā stipro alkoholu sievietes diennaktī var dzert 30 gramus dienā, bet vīrieši - 40 gramus. Tad alkohola deva var būt veselīga un nebojāt aknas.

Profesors arī uzskata, ka vīna lietošana lielai daļai cilvēku ir labāka nekā alus. "Alū ir vielas, kuras veicina apetīti. Alū ir padaudz kaloriju," teica Danilāns.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Izskatā, ka profesora kungs ir cietās akgas pie grādīgo izplatītājiem !

P.s. neviens, cienījams, profesors neatļausies ko tādu publicēt no sava vārda

11.februāris 2019 Atbildēt

Pilnīgi piekrītu! Šāda demagoģija ir jau noziedzīga. Palasiet, ko raksta ārsti, kuri nemeklē lētu popularitāti, piemēram, Amerikas Klīniskās onkoloģijas biedrība ziņo: "Arī mazas alkohola devas (mazāk par vienu dzērienu dienā) sievietēm palielina krūts vēža risku par 4%, mērenas devas (viens dzēriens dienā) - par 23%, bet lielas devas (astoņi dzērieni dienā) - par 63%, jo alkohols paaugstina sievišķo dzimumhormonu estrogēnu līmeni organismā.Kakla un mutes dobuma vēža risks lieliem alkohola cienītājiem pieaug pat par 500%." Nerunājot par traumatismu un ietekmi uz psihi.

12.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:17

Jaunākās diskusijas