Sieviete klīnikā Rīgā vēlas atbrīvoties no dubultzoda, bet rezultāts viņu sadusmo

tautaruna.lv 10.feb 2019
 
F64
Kāda sieviete sūdzas par pakalpojumiem klīnikā Rīgā, kur veikusi procedūru, lai atbrīvotos no dubultzoda.

Portālā "sudzibas.lv" sieviete raksta, ka runa ir par Ulmaņu privātklīniku.

Viņa atklāj, ka procedūra ilgts aptuevni 45 minūtes - 5 minūtes konsultācija un 40 minūtes pati procedūra. Tas maksājot 200 eiro.

"Pirms procedūras speciālists teicās, ka uzņems foto, lai redzama atšķirība pirms un pēc. Lika parakstīt visus papīrus, iekārtoties, pielika aparatūru un tad teicās, ka tomēr aizmirsis nobildēt. Procedūras beigās pateica paldies, kā jūtos, un viss. Jautāju, vai nav jānāk apskatīt rezultāts, teica, ka būtu vēlams pēc apmēram mēneša un ar mani sazvanīsies. Gaidīju zvanu, nesagaidīju un nav jau brīnums, jo rezultāts par 200 eiro procedūru pilnīgi nekāds, pat nav niecīgu izmaiņu. Pieņemu arī, ka "aizmirsu nofotografēt " arī tika iestudēts, lai nav ar ko salīdzināt, jo nemaz nebija plānots," raksta sieviete.

Tikmēr komentāji neanalizē klīnikas pakalpojumu kvalitāti, bet iesaka sievietei pamēģināt citas metodes, kā iegūt vēlamo rezultātu.

"Ir tāda metode, kas maksā mazāk. Tiesa, aizņem ilgāk nekā 40 minūtes. Tā ir - mazāk ēst (uzņemt mazāk/patērēt vairāk kaloriju)," teikts kādā komentārā.

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Nobarotam cukam,cukas laime.Rij ka cuka,un tagad sudzas par dubult stulbumu.Taisni jasmejas.Kur tadas atsaldenes rodas.

10.februāris 2019 Atbildēt

Un kur rodas tādi kā Tu? Laikam jau mežā, jo ne izglītības ne uzvedības, tik vien kā prasta rupjība, aprobežotība un naids pret sievietēm. Dubultzodi, tāpat kā celulīts, mēdz būt arī tieviem cilvēkiem, bet Tu jau to, glāzē lūrēdams un blusu kodumus kasīdams, nebūsi manījis :D

10.februāris 2019 Atbildēt
Artis Lazdiņš > anna.balode

Ufff kadsti paliek no tiem roustiem

10.februāris 2019 Atbildēt

Dubultzods ir arī slaidiem cilvēkiem.Un nav nekāda sakara no ēšanas vai neēšanas. Tā ir sejas un kakla forma!

15.februāris 2019 Atbildēt

Nekur pasaulē vēl nav atklāts, ka pēc vienas procedūras var pazust dubultzods. katram, kas nav galīgs analfabēts kosmetaļoģijas jomā tas būtu jāsaprot. tas vienkārši nav reāli. Varbūt to var panākt vienīgi taukus atsūcot Pie tā ir jāstrādā vizsmaz 2-3 mēn. dieta, RF liftings 35 EUR vai sejas LPG. vismaz 2x ned. pāris mēnešus, plus roku masāža ar specialajiem krēmiem. Vai kāda efektīga vakuma lāzeraparāta, procedūra ko veic piem. biosenta. Kas maksā vismaz 3x mazāk. vajadzētu palasīt presi, ieiet goggle pirms doties uz dārgu klīniku un izmest naudu. Neviena klīnika jau atbildību neuzņemsies, arī tad ja izstaipīs ādu, pati vien būsi vainīga, jo uzticējies, neprofesionāļiem, neizpētot firmu, atsauksmes, procedūras...

11.februāris 2019 Atbildēt

Nesaprotu kas tā par procedūru kur 40 min. laikā bez skalpeļa varētu mainīt kakla formu?

15.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:51

Jaunākās diskusijas