Mendziņš: Danilāns ir virtuāls tēls, kas propagandē gaļas ēšanu

tautaruna.lv 7.feb 2019
 
Facebook/ekrānšāviņš/F64
Ziņu aģentūras LETA valdes loceklis Juris Mendziņš sociālajā tīklā paudis viedokli, ka, viņaprāt, ārsts un profesors Anatolijs Danilāns nemaz neeksistē, viņš ir izgudrots, virtuāls tēls.
"Danilāns esot izteicies, ka neliels apjoms alkohola esot pat veselīgs. Nezinu, kas ir tas nelielais apjoms, bet mani pārņem bažas, ka Danilāns nemaz neeksistē. Tas ir izgudrots, virtuāls tēls, kurš propagandē gaļas ēšanu, kafijas dzeršanu, vīna dzeršanu ar mēru un visādas citas visnotaļ normālas, jaukas un patīkamas lietas," norāda Mendziņš.

Viņa uzskatā Danilāns ir mākslīgā intelekta radīts pretspars vegāniem, veģetāriešiem, kaloriju skaitītājiem, veselīga dzīvesveida maniakālajiem fanātiem un tiem, kas ģībst uz vietas, ieraudzījuši uz iepakojuma burtu E.

"Danilāns ir mūsu psihi stabilizējošais kolektīvais veselais saprāts," atzīst Mendziņš.

Jāatzīmē, ka Danilāns, viesojoties LTV raidījumā "4. studija", runājot par cilvēka veselību, pastāstījis, ka kafija ar veselīgāka par zāļu tējām.

Danilāns uzskata ka ūdens, tējas, tostarp zaļā tēja, ir laba lieta, bet kafija ir veselīgāka. Proti, cilvēkiem, kuri lieto kafiju, aknu veselība paliek labāka, sirds asinsvadi netiek bojāti, viņi ilgāk dzīvo, viņiem imūnsistēma ir stiprāka.

Komentē 28

 
Anonīms
 

Par Danilāna faktisko būtību grūti spriest, bet tās "veselīguma vērtības", ko it kā viņš paudis radio ir totāla parazītbiznesu lobēšanas propoganda.. Nevienam saprātīgam un gudram cilvēkam nav vajadzīga nedz melnā kafija, nedz alkohols nekādos apjomos..

7.februāris 2019 Atbildēt

Ir skaidrs, ka esi nevis saprātīgs un gudrs, bet gan aprobežots primāts.

7.februāris 2019 Atbildēt

Ko nozīmē nav vajadzīgs? Kas to nosaka? Tu, augstākie spēki?

Man, piemēram, ļoti garšo melna kafija. Kādas tiesības ir kādam no malas pateikt, kas man ir vajadzīgs vai nav?

#domāpirmsrunā

7.februāris 2019 Atbildēt

Ja vien tu neesi trollis un speciāli kaitini cilvēkus, tad tavi apgalvojumi, sevišķi par kafiju (un vispār arī par alkoholu) norāda, ka tev steidzīgi pie ārsta. Ne jau Danilāna (kaut gan viņš arī noteikti ko jēdz par šādiem pacientiem), bet psihiatrs noteikti jēdz vairāk :D.

7.februāris 2019 Atbildēt

Mans teksts, protams, ir domāts Marekam :D.

7.februāris 2019 Atbildēt

Ko tad tu gudrīt iesaki!?Jāties vai..Alkohols mazliet tiešām labi nomierina,tonizē,nezinu neko labāku!

7.februāris 2019 Atbildēt

Un, kā jau bļauriem tas pieņemts, lamāties prot, bet pamatot savu viedokli nespēj.. Cilvēkiem patīk glaimot sev, ka viss ir tiesi tā kā vajag būt- mazliet inde šeit, mazliet tur, tad vēl kaut kur un, ja vēl(kas nevienu neinteresē) kāda biznesa interesēs kāds zinātniecelis pamanās apvārdot pie degradēta dzīvesveida apradušos, tad ir "miers mājās".. TIKAI CILVĒKI NEZ KĀPĒC NEMAZ NESAPROT UN PIRMKĀRT JAU NEREDZ, KĀ UN KAPĒC LIELĀKĀ DAĻA "DRAUDZĒJAS AR VĒZĪTI".. Papījom, uzdzeram, asinspiedienu uzfrišinam ar kafijas starpniecību, līdz kamēr ar gadiem vispār tikai medikamenti paliek mūsu imunitātes garants..

Dzīvojiet, ka gribat, katram pašam sava galva, tikai neceriet, ka "ļaujot profesora galvai nostāties Jūsu galvas vietā" Jūs nepiedzīvosiet smagu vilšanos savā naivuma un nepratīgā labticībā..

Mācaties paši un katru dienu un tad vērtējiet dažadus viedokļus, nevis"peldiet pa straumei" vēzīšu ķetnās..

9.februāris 2019 Atbildēt
Indulis Kuplais > j.nis_m

Psihiatrs var jebkuru nozāļot,bet ne izārstēt.

Katrs lieto ko vēlas,nav jalec cita viedokļiem pakaļ.

9.februāris 2019 Atbildēt

Es pati esmu strādājusi Stradiņos bijušajā 7nodaļā ar profesoru. Kolosāls cilvēks. Ar mūsu jaunajiem gudrīšiem pat salīdzināt nav jēgas.

7.februāris 2019 Atbildēt

Pilnībā piekrītu, ka Danilāns ir mūsu psihi stabilizējošais kolektīvais veselais saprāts.

Varam būt lepni ka mums tāds ārsts ir. Šī absurdā mode īpaši jauniešiem mūsu klimatā par veģetārismu vegānismu uc. ir kaitīgas mūsu tautas veselībai, vēl trakākas ir tikai viendzimumu laulības.

7.februāris 2019 Atbildēt

Ja prof. Danilāns nebùtu palīdzējis kur neviens cits neko nesaprata es piekristu pie virtuālā tēla , taču pieredze saka - super gudrs ĀRSTS !!!

7.februāris 2019 Atbildēt

Jā, to saka ne tikai Danilāns, bet arī citi , ka , piemēram, 20g degvīna vai 100g.sarkanvīna nav kaitīgi. Arī kafija pa tasītei nekaitē. Arī piens var kaitēt, ja dzersi 1 litri vai ēdīsi 1kg gaļas vai 1kg kartupeļus ilgstoši; ne uzreiz , bet ar gadiem samaitāsi organismu.

7.februāris 2019 Atbildēt

Kafija ir 100% nepieciešama labai pašsajūtai un, sevišķi vecākiem cilvēkiem, 40 grādīgais, 25 - 50 gr dienā sirds un asinsvadu veselībai ir pat ļoti vēlams. Bet tiešām 25 - 50 vienu reizi dienā, ne stundā :D.

7.februāris 2019 Atbildēt

Daina Lūse , kā ar seksu, arī ar gadiem var samaitāt organismu?? Tagad sapratu, kāpēc mana vecmāmiņa bija tik grūmbaina, un pa retam viltīgi smaidīja, tad kad es ar ar viņu diskutēju par seksu..

7.februāris 2019 Atbildēt

Nav taisnība! Es viņu redzēju uz ielas! Izskatās tieši tāds pats kā TV.

7.februāris 2019 Atbildēt

Šis dakterīts ir ortodoksālās medicīnas lobijs, manipulē ar patiesību un meliem, iesaka alkoholu un noklusē daudzu zāļu kaitīgās blaknes LR-1 un TV jūtās droš,jo atbilstoši pasūtījumam tiek atalgots!

7.februāris 2019 Atbildēt

Debils esi ?

7.februāris 2019 Atbildēt

Un atkal Tu pazemo citu, bet savu viedokli nevari pamatot, jo viedokļa ta nav..

Ivars var domāt un uzskatīt, kā viņam tas šķiet.. Tu vari domāt, ko vien gribi, tikai "nebrauc augumā" citiem , muļka desa.

9.februāris 2019 Atbildēt

Danilāns ir veselā saprāta balss zombētu kretīnu jūrā.

8.februāris 2019 Atbildēt

Kas ir Mendziņš ?

8.februāris 2019 Atbildēt

Diemžēl manas kādreizējās simpātijas pret dakteri dilst ar katru šādu interviju. Nesaprotu, ko viņš vēlas - lētu popularitāti? Alkohols ir novedis postā visu sabiedrību - kurš pats nodzēries, kurš bērnus kropļo, kurš dzērumā nevainīgus cilvēkus nosit.... Tādā situācijā teikt, ka alkohols ir pat vēlams?! Atvainojiet, tas ir noziedzīgi!

8.februāris 2019 Atbildēt

Marija, degradēta sabiedrība nespēs saprast un adekvāti novērtēt Tavu viedokli, kā vien noriet.. Sabiedrības vērtību un noviržu problemātikas ar gadiem kļust arvien kliedzošākas.. Cilvēki labu sāk saukt pare ļaunu un otrādi, bet par vajadzību sāk uzskatīt pat indi un tos ,kas nerunā saskaņā ar plānpratības biznesa un patērētājsabiedrības degradēto viedokli, tie tiek pakļauti nicinājumam un izsmieklam..

Cik nav satikti degradanti, ar kuriem pat pacenšoties aprunāties kā cilvēks ar cilvēku, izdzirdi nievājošu jautājumu: "Kā mūsu laikos var nedzert? "

Neviena pasaules anomālija nav tik šokējoša un neviena radība nav tik ļoti novirzījusies no savas dzīves balansa, kā cilvēks..

9.februāris 2019 Atbildēt

Marij, alkō ir posts ja to dzer lai piedzertos un atkal piedzertos. Dakters runā par zālēm, tā to arī lietoju un kādu sist prātā nenāk. Autō ir posts ja ar to trako un nositās. Ja autospecs to ieteic kā transportu ar ko braukt prātig- tas noder, un ieteikums nav noziedzīgs.

9.februāris 2019 Atbildēt

Dievsspeciali cilvecei ir radijis lopus,lai cilveks tos varetu izmantot partika,ka neaizstajamu olbaltuma avotu.Vegani ,tas ir modes kliedziens musu gadsimta.Esmu laika gaita redzejis vegani, kura savos 71 gada gul ar smagu insulta izraisitu paralizi.Viss jau butu labi,ja vel varetu kautkur sameklet tiru no kimijas galu.Tapec ari daudz atsakas no sis kimiskas galas,vel pie tam barotas ar GMO produktiem.

9.februāris 2019 Atbildēt

Vai tikai informācijas autors - LETA valdes loceklis Juris Mendziņš - pats nav virtuāls tēls? Un pārējie LETA valdes locekļi? Algu gan viņi droši vien saņem reālu nevis virtuālu. Iesaku nākamā līdzīgā sacerējuma beigās pievienot 2 vārdus: „Es pajokoju.”

9.februāris 2019 Atbildēt

Ko jūs ražojat???

9.februāris 2019 Atbildēt

Te ir tas latviešu nacionālais ēdiens....

9.februāris 2019 Atbildēt

kur tāds atpalicis cilvēks uzradies -Juris Mendziņš..Danilāns pastāsta ,kādi ir jaunākie pētījumi pasaulē ,medicīnā ..

9.februāris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:08

Jaunākās diskusijas