Pabriks iesaka Gobzemam vērsties pie psihiatra

tautaruna.lv 7.feb
 
F64 Photo Agency
Aizsardzības ministrs Artis Pabriks skarbi izteicies par politiķa Alda Gobzema ieceri veidot jaunu politisko veidojumu un piesaistīt tajā "patriotiski noskaņotu virsnieku grupu".

Pabriks mikroblogošanas vietnē Twitter aicina Gobzemu padomāt par domāt par garīgās veselības pārbaudes nepieciešamību.

"Mazākais, ko varu pateikt par Gobzema izteikumiem ir, ka tie ir aizvainojoši Latvijas virsniecībai un liek domāt par garīgās veselības pārbaudes nepieciešamību," raksta Pabriks.

Tikmēr komentāros cilvēki pauž dažādus viedokļus. Daļa piekrīt Pabrikam, rakstot, ka, "Gobzemam savs elektorāts ir jāmeklē nevis kazarmās, bet palātās". Daļa savukārt kritizē pašu Pabriku.

Tikmēr vēl kāds komentētājs norāda, ka Gobzemam nekādi neizdosies piesaistīt virsniekus.

""Veidojuma" tēvs ar juridisku izglītību praksi nezina, ka karavīriem aktīvā dienesta laikā politiskā darbība ir aizliegta," teikts komentārā.

Jāatgādina, ka Gobzems sācis piesaistīt brīvprātīgos "jaunā veidojuma" radīšanai, par kuru politiķis paziņoja pēc tam, kad viņu izslēdza no partijas "KPV LV".

Otrdienas vakarā Gobzems sociālajā tīklā "Facebook" aicināja pieteikties aptuveni 50 brīvprātīgos ar organizatora spējām, lai sāktu darbu pie "jauna veidojuma" radīšanas.

"Aicinu atsaukties patriotiski noskaņotu virsnieku grupu, jo Jums ir mugurkauls un drosme. Bez šīm īpašībām viss būs pa vecam," savā paziņojumā norādījis politiķis.

Jāpiebilst, ka Gobzems šonedēl tika izslēgts ne tikai no partijas, bet arī no partijas Saeimas frakcijas.

Komentē 8

 
Anonīms
 

jus uztraucaties par usakovu ,nevis par Gobzemu ,usakovs miljonus zog ,un sanaidojis Latvijas krievus pret latviesiem ,vinu jatiesa par rasismu ,

7.februāris Atbildēt

Visi paņēmieni ir labi, lai atjaunotu Latvijā tiesiskumu!

Atgādinu, ka 1993. gada 18. februāra naktī komunistu un čekistu pretlatviskie teroristi ciniski iznīcināja atjaunoto Rīgas Latviešu Biedrību un aizliedza tas likumīgos 1938. gada statūtus.

Un tas jau 25 gadus ir valsts noslēpums nr.1.

7.februāris Atbildēt

Visi grib misktos kreslos ,un sanemt tukstos ,deputatiem nogriezt algas uz to minimalo ,ka mazie cilvecin knapi var izdzivot

7.februāris Atbildēt

Piekrītu Pabrikam. Tiešām jāmeklē ārsta palīdzība.

7.februāris Atbildēt

Nezināju ,ka Pabriks vel ir ārsts,ja reiz nosaka diagnozi,ko vien var noteikt šis specialitātes ārsts vai AG ir slims vai nav ,lidz tam nav tiesibas nevienam ,noteikt diagnozi,kā to dara Pabriks,katrs jau spriež pēc sevis,vai ne Pabrika kungs...

9.februāris Atbildēt

Pabriks redz ir vēl arī mediķis...talantu krātuve

7.februāris Atbildēt

Un ko Gobzems saka par Pabriku?

7.februāris Atbildēt

Un ne tikai Gobzemjim,šleserim arī.

11.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:25

Jaunākās diskusijas