Profesors Danilāns patiesi pārsteidz ar atziņu par vitamīniem

tautaruna.lv 24.jan
 
F64
Ārsts un profesors Anatolijs Danilāns, viesojoties LTV raidījumā "4. studija", pastāstījis par kādu pētījumu, kas pierāda, ka vitamīnu lietošana varot samazināt dzīves ilgumu.

Zinātnieki 30 gadus ilgušā pētījumā sadalīja cilvēkus divās grupās - tajos, kas rudenī un pavasarī papildus uzturam uzņēma dažādus vitamīnus, un tajos, kas neko papildus nedzēra. Zinātnieki pētīja, kā vitamīnu lietošana ietekmē cilvēka mūža garumu.

Secinājums: tā grupa, kura vitamīnus nelietoja, dzīvoja ilgāk, nekā grupa, kurā vitamīnus uzņēma regulāri, pastāstījis Danilāns.

"Un tagad paklausieties uzmanīgi! Ja rudeņos pavasaros cilvēki lieto A vtamīnu, antioksidantus, E vitamīnu, citus vitamīnus, viņu mūžs ir īsāks. Ja gribat ātrāk nomirt, katru rudeni un pavasari kleksējiet šos vitamīnus iekšā!" sacījis Danilāns.

Profesors gan piebilda, ka C vitamīnu un selēnu var dzert droši - tie dzīves ilgumu neietekmējot.

Danilāns uzsvēra, ka liela nozīme veselības saglabāšana ir veselīgam dzīvesveidam nevis medikamentiem.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Kirhenšteins bija pretējās domās, un visus paziņās cienāja ar vitamīniem. Danilānam līdz Kirhenšteina gadiem vēl jānodzīvo.

24.janvāris Atbildēt

Danilanz jau no marznma nezin vairs ko gvelzt. Viena radio šis 3 reizes mainīja liecību. Un ar tādu pārliecību, ka citi viņu nesaprata.

24.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:28

Jaunākās diskusijas