Soctīklos par transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa pieaugumu: Tas ir rekets!

tautaruna.lv 18.jan
 
Dāvis ŪLANDS, F64 Photo Agency
Sākot ar 1.janvāri transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokļa likme tiek piemērota atkarībā no automobiļa radītā oglekļa dioksīda (CO2) izmešu daudzuma.

"Šādā veidā ieviesta kārtība, ka transportlīdzekļa ekspluatācijas nodokli par vieglo automobili, kuru pirmās reģistrācijas datums ir pēc 2008.gada 31.decembra, kas ir aprīkots ar iekšdedzes dzinēju vai pēc savas konstrukcijas ir aprīkots ar iekšdedzes dzinēju un kā mehānisku dzinējspēku izmanto enerģiju no transportlīdzeklī glabātas elektroenerģijas vai dzinējspēka glabāšanas iekārtas, maksā, piemērojot nodokļa likmi atkarībā no automobiļa radītā CO2 izmešu daudzuma uz vienu kilometru. Tādējādi plānots veicināt videi kaitīgu transportlīdzekļu lietošanas ierobežošanu, pārejot uz videi draudzīgākiem transportlīdzekļiem," skaidroja VID.

Mērķis cēls, bet tas iecērt kārtējo robu mūsu masiņos.

Vilnis B. facebook uzskata: "Jauns stāsts par reketu mūsu valstī ! Transporta līdzekļa ekspluatācijas nodoklis 2018. gadā pret 2019. gadu . Pieaugums 93. eur! Akcīzes nodoklis degvielai pieaug par 4 - 5 centi. Aizies ceļiem šis pieaugums ? Neticu! Cik var?

Facebook

Mums tiešām ir kaut kāds ekonomiskais izrāviens valstī?

Valdība, jūs domājat, ka mums uzņēmējiem nauda aug kokos? Darba ņēmējam vai tad uzņēmējs dēļ neadekvātiem nodokļiem var samaksāt adekvātu algu pie mūsu cenām, nodevām un nodokļiem ?

Un Kariņš veido valdību? OIK izveidotāji, piesedzēji būs tie. kas reiz sāks strādāt Latvijas iedzīvotāju labā? Smieklīgi !!! Nē, šis viss ir traģiski!!!"

Komentē 10

 
Anonīms
 

Ja sapratīsim, kas valda pār Latvijas un pasaules politiku un ekonomiku, daudzi jautājumi tiks atbildēti.. Pirmā atbilde: Latvijā vara nepieder tautai un nepieder arī, tā sauktajiem, "likumīgajiem"varas nesējiem.. Otrā atbilde: mūsu ekonomikas izaugsme, un neesam izņēmumvalsts, ir pakļauta modernās verdzības diktatūrai.. Visa nodokļu politika, pat pensionēšanās vecums un demogrāfija ir zem diktatūras manipulatīvas kontroles.. Pat internets kalpo to labā, kas stāv aiz Rotšildiem un Rokfelleriem..

Tās ir gandrīz neizbēgami, ka mūsu tauta un tautas tiks noplicinātas.. ATCERIETIES UN IELĀGOJIET TO, KO TEIKŠU:" JO LIELĀKS IR CILVĒKU PIEAUGUMS PASAULĒ, JO LIELĀKA KĻŪST TO ALKATĪBA, KAS PĀRVALDA PASAULES POLITIKU UN EKONOMIKU ROTŠILDU UN ROKFELLERU DINASTIJU AIZSEGĀ..KATRS, KAS IENĀK PASAULĒ, PIEDZIMST KĀ PARĀDNIEKS UN VERGS SISTĒMAI, KURAS EKSISTENCI TAUTU MASAS NEAPZINĀS".. NODOKĻI, ĪPAŠI SLĒPTIE NODOKĻI PIEAUGS VISĀ PASAULĒ, PAT NAUDAS APJOMS DAUDZIEM PIEAUGS, BET JEBKURU JŪSU FINANSU PUEAUGUMU KĀ IZSALKUŠAS HIĒNAS IZĒDĪS INFLĀCIJA UN DZĪVES DĀRDZĪBAS PIEAUGUMS..

18.janvāris Atbildēt

Agrāk ar reketu nodarbojās noziedznieki bet tagad ar to nodarbojas valsts!

18.janvāris Atbildēt

90tajos gados rekets ņēma 10% par "jumtu", tagad valsts ņem 21% un nenodrošina ne mazāko aizsardzību.

19.janvāris Atbildēt

Ja jau VIDisti tik gudri, lai noorganizē katram,kam sliktais auto jaunu, smalku elektromobīli vai hibrīdu!

18.janvāris Atbildēt

Kā parasti..te visi gudri....paplātīties un pavaimanāt...kaut kā nevienas praktiskas darbības neredz...Francijā piemeta cenu degvielai un visa Francija izgāja ielās...ja te neviens to nedara...tad viss kartība...naudiņa ko maksāt ir....ko cepamies:)))

18.janvāris Atbildēt

Ainār, es nezinu, vai maz līdz galam esi apdomājis, ko gribi panākt? Tautas protesti, kādi ir Francijā maksā ļoti dārgi un vai piem. Tu būtu ar mieru maksāt neplānoti lielas summas, varbūt pat veselību un dzīvību, ja tas būtu vajadzīgs revolūcijas vārdā? Protestu laikā neviens nejautātu, vai tā ir Aināra vai kāda cita mašīna; nezinu, vai Tu priecātos, ja Tavu mantu un īpašumu nodedzināt?! Bet varbūt kļūdos? Varbūt esi no tiem retajiem, kas gatavs "sadot varai pa mizu" un pretoties varas diktatūrai "uz pilnu banku" un gatavs maksāt revolūcijas cenu? Taču zini tas ceļš būs bīstams.. Vara neko neatdos labprātīgi tautai, neko,- tā ir svešzemju slepenpolitika un uzstādījumi, kādēļ mūsu tautas komunikācija ar varu ir un būs nesekmīga..

18.janvāris Atbildēt
Edgars Tīrums > mareks.5c41ca8fc883d

RX

18.janvāris Atbildēt

Marek Tu, vispār, esi gudrs puika.

18.janvāris Atbildēt

kas tad valsts ir ja ne reketieri ?pareizak-izbijusi komjauniesi ,pietiek redzet Ameriku -pelekais kardinals Latvijas valsti.

19.janvāris Atbildēt

Lūdzu , es kā pensionārs maksāju CO2 148 mg/km x 1 200 km/gadā ......

mans kaimiņš lai maksā CO2 148mg/km x 35 000 km /gadā

Kā un cik nobrauc ,tik arī maksā !

19.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:26

Jaunākās diskusijas