Kāda sirsnīga sieviete izmaksā bērnam autobusa biļeti

tautaruna.lv 6.dec 2018
 
Kristaps Kuhaļskis/F64 Photo Agency
Sociālā tīkla "Facebook" lietotāja Ilze dalījusies ar sirsnīgu atgadījumu, kuru piedzīvojis viņas dēls. Kāda labsirdīga sieviete viņam izmaksājusi autobusa biļeti.
Ilzes dēls trešdien, 5. decembrī, ar autobusu vēlējies doties uz Rīgu, taču mājās bija aizmirsis gan maku, gan 3+karti, kas sniedz lētākas braukšanas priekšrocības starppilsētu autobusos pasažieriem no daudzbērnu ģimenēm.

"Lūdzu, padalieties ar šo ziņu! Sirsnīgs PALDIES meitenei Zaķumuižas autobusā, kas brauca uz Rīgu šodien, 5.decembrī. plkst.15.30 un manam sapņainajam pusaudzim izmaksāja biļeti, jo 3+karte un nauda bija palikusi mājās. Labie darbi nepaliek nepamanīti un tādēļ gribu jums nodot personīgi Ziemassvētku vecīša dāvaniņu. Lūdzu, atsaucieties!" raksta Ilze.

Kāda sieviete komentāros minējusi, ka atminoties šo notikumu, Ilzes dēls, kad būs pieaudzis, arī noteikti kādam nopirks biļeti un nebūs vienaldzīgs.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Jauki! :)

6.decembris 2018 Atbildēt

Mobilo tel.gan,laikam neaizmirsa.Kas tur par jaukumu,aug tizla jaunatne un vecāki nav labākiatradies:sapņainais pusaudzis.

7.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:50

Jaunākās diskusijas