Nosaukta valsts, kurā sāksies Trešais pasaules karš

tautaruna.lv 7.dec 2018
 
EPA/Scanpix
Sadursmes Sīrijā, kas varētu rasties ASV un Krievijas nesaprašanās gadījumā, var kļūt par katalizatoru Trešā pasaules kara sākumam. Tā uzskata ārējās politikas eksperts, kas darbojas Krievijas Augstākās ekonomikas skolā, Dmitrijs Suslovs.

Viņš uzskata, ka Krievijas un ASV nesaskaņām Sīrijā var būt nopietnas sekas.

"Sīrijā mēs redzam Krievijas un ASV militārās operācijas. Ja kā hipotēzi pieņemam, ka sāksies amerikāņu specoperācija Idlibā, tad Amerika dos triecienus Sīrijai. Tur atrodas Krievijas raķetes C-300. Ja tās apdraudēs ASV triecienus, tad Amerika sāks iznīcināt Krievijas sistēmas. Tas var novest pie tieša militāra konflikta un Trešā pasaules kara," pauda eksperts intervijā "Ura.ru".

Savukārt liela konflikta iespējamību Ukrainas teritorijā eksperts raksturoja kā nelielu, jo, pēc viņa teiktā, Ukrainas prezidents Petro Porošenko ir ieinteresēts nelielos nemieros.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Lelde, vai tev, kucei, neviens nav mácíjis vai stástíjis, ka azarta spéles noved cilvékus lídz vájprátam un pashnávíbai? Gribétos tevi satikt un iekraut pa tavu alkatígo purnu, ja jau esi tik necilvéciska, ka naudas délj, esi gatava savu dvéseli velnam párdot! Vai saproti tu - súdu pika - tu palídzi vairot nelaimígos un to gjimenes - tápat ká narkodílers.

7.decembris 2018 Atbildēt

Esmu pret azartspēlēm, bet ja sieviete var tik pretīgi izrunāties publiskā telpā, tas liecina par viņas rupjību, neaudzinātību un piederību pie ļoti zemiem sabiedrībs slāņiem.

8.decembris 2018 Atbildēt

Neko nesapratu.Kura te ir kuce ar piederību pie ļoti zemiem sabiedrības slāņiem.

9.decembris 2018 Atbildēt

Dāmas, dāmas, tikai mieru, te jāapspriež vēl viena gaišreģa pareģojums, laikam Vangas skolnieks.:DDD

12.decembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:50

Jaunākās diskusijas