Vīrietis sašutis: Vai Latvijā cilvēcīga attieksme neeksistē?

tautaruna.lv 9.nov 2018
 
F64
"Konfūcijs ir teicis, ka no visiem noziegumiem smagākais - cietsirdība.  Un nevar nepiekrist pēc piedzīvotā viņam," savu stāsu portālā sudziba.lv iesāk kāds vīrietis.

"01.11.18 devos uz Rīgu, Juglas poliklīniku, lai veiktu dažas pārbaudes (veselības) ieejot iekšā poliklīnika viss bija ok, raiti izgājām dažas pārbaudes, bet, tad bērnam vajadzēja nomainīt pamperu, tad sākās sekojošais - devāmies uz tualeti 1 stāvā pie garderobes priekšā bija 3 kundzītes gados, viss bija ok, sagaidījām savu kārtu un tad devāmies iekšā.

Interesanti, kas būtu, tad ja ielu šķērsotu cilvēks ar kustību traucējumiem ?! Vai neredzīgs cilvēks ?! Nobrauktu vai?

Nemot vērā to, ka bērns ir bērns, to nevar izdarīt ne 3, 4 vai 5 minūtes, bet tam vajag savu laiku. Pēkšņi viens vecis (pēc tam, kad izgāju ārā redzēju, ka sita vīrietis, jo blakus atradās tikai sieviete gados) vispirms ar dūri uzsita pa durvīm, pēc tam ar kāju ieblieza pa durvīm. vīrietim 30-35 gadi, kad izgāju laukā un aizrādīju, tad viņš atbildēja: "Što vi tam tak dolga?!" Kad atbildēju, ka man ir bērns jāpārģērbj, viņš atbildēja: "A nu i što što vam rebjonak?!"

Es vnk negribēju ar viņu uzsākt diskusiju, vnk iegāju atpakaļ un izdarīju, kas jādara un devos tālāk ... Bet vnk fakts, ka pieaudzis vīrietis var tā darīt mazliet mulsina ...

Nākošais, kad visu biju pabeidzis, devos uz RAKUS, jo vajadzēja pierakstīties pie speciālista ... Aizbraucu, visu izdarīju devos laukā uz transportu, lai dotos tālāk (bērns bija visu laiku pie rokas) . Pie RAKUS ir pārēja, kur 15 sekundēs tā jāpāriet un, tad iedegās sarkanais. Kad devos pāri ielai (bērns nevar tik ātri pāriet ielu), iedegās sarkanais un loģiski tās mašīnas, kas atrodās uz Gaiļezera ielas uzsāk kustību, lai izbrauktu uz Hipokrāta ielu. Viens vadītājs nespēja 3 sekundes pagaidīt, kad mēs būtu tikuši pāri, uztaurēja mums tā, ka bērns sabijās un sāka raudāt + vēl sāka kaut ko žestikulēt . Es neko neatbildēju, devos tālāk ar bērnu ... Es atvainojos pat ja viņam ir taisnība un viņš drīkst uzsākt kustību - ELEMENTĀRI pagaidīt (cilvēcīgi) redzot, ka ielu šķērso bērns jau varētu ... Interesanti, kas būtu, tad ja ielu šķērsotu cilvēks ar kustību traucējumiem ?! Vai neredzīgs cilvēks ?! Nobrauktu vai?" neizpratnē ir vīrietis.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Welcome to latvia!

9.novembris 2018 Atbildēt

Kaut kāds mīslis. Pampera nomaiņai pietiek ar pāris minūtēm un uz pārejas normāls vecis paņems bērnu uz rokām. Trenēties vajag!

9.novembris 2018 Atbildēt

Tu cienījamais Aivara kungs, kaut reizi kaut kur ar bērnu esi pārvietojies, nomainījis pamperus( ne jau mājā uz galdiņa vai gultiņā), bet apģērbtam bērnam šaurā tualetē? Un pāri ielai tur ir skriešus jāskrien, ļoti nepārdomāti!Varbēt Tev, Aivar, varētu ienākt arī prātā,ka ne jau visiem ir iekšā visu darīt zibenīgi...cilvēks laikam ne jau pavisam vesels dodas uz slimnīcu!

10.novembris 2018 Atbildēt

...skumji...LV-JA...

9.novembris 2018 Atbildēt

un cik skumji būtu, ja tev steidzoties uz tualeti kāds sadomātu tajā pasēdēt minūtes 15?

10.novembris 2018 Atbildēt

Ja bērns iet pie rokas,kāpēc jāmaina pampērs.tad ja jāmaina pampērs slimnīcās ir labierīcības priekš tādām lietām...

10.novembris 2018 Atbildēt

pampĒrs -

10.novembris 2018 Atbildēt

Vispar ja cilveks skerso ielu pie luksafora un gajejam iedegas sarkanais bet autovadiitaajam zalais, tas nenoziimee ka var taureet un uzsakt kustiibu, ir jaagaida kamer gaajeejs shkersos ielu, ta kaa autovadiitaajam tomeer nav taisniiba.

10.novembris 2018 Atbildēt

... pa reiz Kaspar raksti,diezin kā tāds kretīns ir dabūjis auto vadītāja apliecību,jo noteikumos arī ir rakstīts,ka kustību drīkst uzsākt tikai ,tad kad visi gājēji ir šķērsojuši pāreju...

10.novembris 2018 Atbildēt

Pirmām kārtām mēs zinām kā brauc šoferi protams ne visi vienādi taču savā bērnā drošības labad šķērsojot ielas vai gājēju pārejas paņēmu savu atvasīti rokās drošs paliek drošs neesmu ne pārstiepusies ne mazais savainots.

10.novembris 2018 Atbildēt

Man,Latvijā,par apmaksatu pakalpojumu neviens neko ,nekad sliktu nav teicis.

10.novembris 2018 Atbildēt

Tas nav vīrietis, bet ņuņņa. Kāds kaut ko riebīgu pateica, kāds uztaurēja... Jāskrien fiksi pasūdzēties internetā. Uz poliklīniku iet slimi cilvēki, ja jau bars pie kopējās tualetes bija savācies, tad tiešām čammājās. Neienāca prātā, ka varbūt kādam grūti izturēt? Un vecis jau tiešām var bērnu pārnest pāri ielai, vai arī nelīst pēdējā brīdī pāri. Ja iedomājies, ka vari likt visiem paciesties sava bērna dēļ, tad pats arī pacieties, kad dzirdi citu viedokli.

11.novembris 2018 Atbildēt

Kad biju siiks, man ar poliklinikaa savajadzeejaas uz labieriiciibaam, izraadijaas aiznemts, elementaari aizgaaju uz citu, jo gaidiit negribeejaas. Bet tas praataa laikam ienaak tikai retajam, vairums ir vnk bezmadzenu radijumi, kurus vada vieni instinkti.

11.novembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:16

Jaunākās diskusijas