SOCTĪKLOS aicina centrālās stacijas tunelī izveidot "baiļu istabas"

tautaruna.lv 9.nov 2018
 
F64 Photo Agency
Sociālajos tīklos bijusī iekšlietu un aizsardzības ministre un pašreizējā "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece aizsākusi diskusiju par Rīgas Centrālās stacijas gājēju tuneļiem, nodēvējot tos par padomju mantojumu.

"Stacijas tunelī vajadzētu iekļaut padomju mantojuma tūrisma objektu sarakstā. Vakaros organizēt “baiļu istabas”," raksta Mūrniece.

Citi "čivinātāji" apgalvo, ka ne tikai bijušajai ministrei šādas asociācijas ir radušās.

Daļa gājēju tuneļu pie centrālās dzelzceļa stacijas Rīgā ir atjaunoti, bet daļa tomēr nav omulīga, kā arī apgrūtina pārvietošanos cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Tāpat regulāri cilvēki ziņo par kabatzagļu sirojumiem.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Lai pastaigājās caur citiem tuneļiem piemēram abpus Salu tiltam - kāpēc cilvēki apgrūtina satiksmi riskējot šķērsot ceļu viskur tikai ne caur tuneli - jo diennakts tumšajā laikā tie ir šausmu tunelīši - tā kā centrālais ir salīdzinoši labs :D

10.novembris 2018 Atbildēt

Kādi šausmu tuneļi.? Es patstāvīgi tajos uzturos un daudz cilvēki vienkārši tur cauri neiet. Nezinu pat kāpēc, vai tas tāpēc ka vienmēr man līdzi virtuves nazis vai cilvēki vienkārši baidās no šīm vietām?

10.novembris 2018 Atbildēt

Tur varētu usakoviesi ,ar sarkanām lentēm uz rokas,vakaros dežurēt

10.novembris 2018 Atbildēt

Tici man, tie ir tie saucamie kabatas zagļi.

10.novembris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:16

Jaunākās diskusijas