Valsts melo? Daudzbērnu ģimenes tomēr nesaņems 1000 eiro vērtās simtgades dāvanas

tautaruna.lv 5.nov 2018
 
F64
Ideja, ka valsts simtgadē daudzbērnu ģimenes varētu saņemt dāvanu no valsts – 1000 eiro sertifikātu - ir izgāzusies, vēstīja raidījums "Bez Tabu".
Demogrāfijas lietu centrā uzsvēra, ka daudzbērnu ģimenēm tiek gatavota īpaša atbalsta programma.

Demogrāfijas lietu centrā uzsvēra, ka daudzbērnu ģimenēm tiek gatavota īpaša atbalsta programma.

Uz valsts simtgadi trīs un vairāk bērnu ģimenes varētu dāvanā saņemt tūkstoš eiro vērtu sertifikātu, ko varēs izmantot nevis skaidrā naudā, bet atprečot.

Saeimas deputāts Imants Parādnieks skaidro, ka tā nav guvusi atbalstu Ministru Kabinetā. Pamatojums: tam trūkstot līdzekļu.

Avots

Komentē 11

 
Anonīms
 

Vai ta daudzbērnu ģimenes tikai to ir pelnijušas man liekas ka pirmām kārtām pensionāri ,kuri dzīvo nabadzībā.

5.novembris 2018 Atbildēt

Uzšaut gaisā 235 tūkstošus var,bet ģimenēm-trūkst līdzekļu,. Apbrīnojama loģika.Man liekas,ka cilvēki būtu laimīgāki par tādu dāvanu,nekā par gaisā palaistu naudu.Kaut viņi tur sēddami aizrītos uz to savu salūtu blenžot. Man no tā salūta ne silts,ne auksts.

5.novembris 2018 Atbildēt

Nu protams !!!! Trukst naudas!!! Nevares tacu pasi sev pacelt algas, tur gan naudas netruks!!! Bet cenas aug ar katru dienu! Nu latviesi dzemdejiet nabadzibu talak!

5.novembris 2018 Atbildēt

Galvenais,ka pašiem pietiek līdzekļu.Ja par gulēšanu un spēl

išu spēlēšanu darba laikā var saņemt turpat 3000 eiro,ko tur vairs sacīt.

5.novembris 2018 Atbildēt

Ministru kabinets labak izsaus gaisa to naudu. Pasreizejais mabinets ir valsts izzadzeju banda.

5.novembris 2018 Atbildēt

Protams ,bērniem līdzekļu trūkst ,bet gadu mijā spicē saņems kārtīgas prēmijas .Tam gan līdzekļu nekad nav trūcis !!!

5.novembris 2018 Atbildēt

Tikai pašiem ne kad un ne kur netrūkst tos līdzekļu,bet TAUTAI,lai ko sarūpētu ko patīkamu,tur trūkst līdzekļu... KAUNS UN NEGODS... Mazāk sev rullētu un visas privilēģijas piešķirtu,tad pietiktu visiem... pašiem tādas algas un vēl daudz un dažādas atlaide,bet kas dod TAUTAI ,kādas atlaides... Valsts svētki.. apsmiekls ,ne svētki,kā gan citādi savās rīklēs vēl ieraus,ja ne uz svētku rēķina... Pa reiz Maestro teica:''Kāpēc vispār tik daudz līdzekļu jāizlieto nelietderīgi... utt. atzīmējot Valsts svētkus?'' Lieliem kungiem tas ir TREKNS KUMOSS uz nodokļu maksātāju rēķina...

5.novembris 2018 Atbildēt

Paràdnieka ģimene sev visu pievàks

5.novembris 2018 Atbildēt

Ta jau bija domajams ......

5.novembris 2018 Atbildēt

Nu ko gaidit no valsts....Melus un solijumus.Rengedajiem jakulas pasiem ,bez valsts atbalsta.Nau jau Igaunija,tur visam pietiek lidzeklu...Tacu simtgades loterija uz 4.10 000.t.izspeles.Absurds....

6.novembris 2018 Atbildēt

Nu protams neguva atbalstu, visa nauda aizgāja deputātu algu palielināšanai, 100 gades svinēšanai un t. t. Esmu triju bērnu mamma, kurai viens no bērniem ir invalīds. Un es to tik redzu cik,, ļoti,, valsts atbalsta un palīdz abu grupu vecākus. Kamēr gaidīšu, vecākā meita būs pilngadīga un vairs es nebūšu daudzbērnu mamma.Esam jau pieraduši ka no valsts varam saņemt tikai solījumus un tukšus vārdus.

2.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:07

Jaunākās diskusijas