Latvijas Saeimā ievēlēts gejs un lesbiete

tautaruna.lv 9.okt 2018
 
F64
Pirmo reizi vēsturē Latvija jaunajā Saeimā ievēlējusi politiķus, kuri ir atklāti homoseksuālās orientācijas pārstāvji, raksta portāls "www.gaystarnews.com".
Kā raksta portāls, šajās vēlēšanās Latvijā bijis augstākais deputātu kandidātu skaits ar netradicionālu seksuālo orientāciju.

Kā raksta portāls, šajās vēlēšanās Latvijā bijis augstākais deputātu kandidātu skaits ar netradicionālu seksuālo orientāciju.

Piemēram, zināms, ka politiskajai partijai “Progresīvie”, kas arī kandidēja uz iekļūšanu Saeimā, priekšsēdētājs ir atklāts gejs - Roberts Putnis.

Savukārt diviem politiķiem ar netradicionālu seksuālo orientāciju izdevās iekļūt Saeimā.

Pirmais no tiem - pašreizējais ārlietu ministrs un "Jaunā Vienotība" kandidāts Edgars Rinkēvičs, kurš, kā zināms, vēl 2014.gadā nāca klajā ar publisku paziņojumu par savu netradicionālo seksuālo orientāciju.

Otra ir partijas “Attīstībai/PAR” kandidāte, izglītības politikas analītiķe, SIA "RHC Consulting” valdes locekle Marija Golubeva.

Kā komentē cilvēktiesību aktīvists Juris Lavrikovs, "Divu atklātu LGBT politiķu ievēlēšana Saeimā ir liels solis progresa virzienā un būtisks sasniegums LGBT kopienai, kura līdz publiski nav bijusi īpaši redzama".

Viņš ir pārliecināts, ka šo vēlēšanu rezultāti iedrošinās ar citus "iznākt no skapja".

Komentē 4

 
Anonīms
 

Nekas progresīvs te nav , pat oficiālā statistika zinjo , ka geji un lezbietes ir lielākie maukas , lētāk nopērkamie un ietekmējami , un nespējigi būt uzticībā savu iekaisušo kārību dēļ un vissvairāk degradējusies cilvēces daļa kura ar savu amorālo būtību degradē ne tikai sabiedrību , bet arī valsti un visu pasauli sākot uzspiest visiem savu degradāciju kā normālu ievirzi , beidzot ar likumu izstrādi( ja tie tiek valdībā) , lai grautu mīlestību , kā spēcīgas ğimenes pamatu legalizējot maucību kā saskaņotu papildinājumu laulāto starpā. ....

9.oktobris 2018 Atbildēt

Ļoti netaktisks virsraksts! Kāpēc neraksta, cik heteroseksuāļi ievēlēti Saeimā? Pirmkārt viņi ir cilvēki, nevis seksuālā orientācija!

9.oktobris 2018 Atbildēt

Tāpēc ka viņi PIRMKĀRT ir pideri!!!

9.oktobris 2018 Atbildēt

Nebūtu jau ko pārmest cilvēkiem kroplību vai slimību, bet nenormāli ir tas, ka to sāk uzspiest kā normu un bez maz vai lielīties. Neviens normāls cilvēks ar savu slimību - kroplību neplātās un nerīko demonstrācijas.

10.oktobris 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:03

Jaunākās diskusijas