Latvijas lielāko krūšu īpašniece: Skaistums izglābs pasauli!

tautaruna.lv 18.aug 2018
 
Ekrānšāviņš/Instagram
”Visiem patīk koptas, pašpārliecinātas sievietes, ne tādas, kuras vienmēr drūmas, un neapmierinātas ar dzīvi. Tāpēc cerēsim, ka skaistums izglābs pasauli,” uzskata Viktorija Vailda, Latvijas lielāko krūšu īpašniece, raksta “Skaties.lv”.

Viktorija atklāj, ka agrāk viņai bijušas mazas lūpas, kas nav sagādājis lielu prieku viņas mīļotajam vīrietim, kurš uzskata, ka “skūpstīt sievieti ar mazām lūpām ir tas pats, kas skūpstīt sienu.” Foito modele iesaka sievietēm izmēģināt lūpu palielināšanu - ja nepatikšot, efekts pēc pusgada pagaisīs. Tomēr viņa iesaka šai procedūrai izvēlēties profesionāļus, jo sava veselība tomēr ir pirmajā vietā.

Tāpat Vailda uzskata, ka lielas krūtis nav nekas pretdabisks un viņas mērķis ir izskatīties pēc iespējas seksuālākai lielo krūšu un lūpu dēļ.

Vaildas mēŗkis ir izskatīties pēc iespējas līdzīgākai Bārbijai. Jau agrāk viņa ir dalījusies ar saviem padomiem dailes uzturēšanai.Komentē 3

 
Anonīms
 

Bučot tādu mūli ir kā bučot puņķainu ēzeļa vecmāti.

19.augusts 2018 Atbildēt

Pasauli tikai Dievs var glābt. Bet tā gove izskatās šaušalīgi riebīga, jo ne jau pataloģija ir skaista, neba, cilvēks ar lielāko degunu vai ausīm var sevi par skaistuli saukt.

19.augusts 2018 Atbildēt

SKAUSTUMS ??? Ja tas ir skaistums tad es esmu Alēns Delons....

19.augusts 2018 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 5:21

Jaunākās diskusijas