"Vairāk saules" līdzīpašnieks izplata aicinājumu esošajiem un bijušiem darbiniekiem

Līga Nestere 22.jūn
 
Kaspars KRAFTS, F64 Photo Agency
Aizvakar "Vairāk saules" līdzīpašnieks Endijs Bērziņš savā facebook kontā izplatījis aicinājumu visiem esošajiem un bijušiem uzņēmuma darbiniekiem

"UZMANĪBU! "Vairāk Saules" advokāts Armands Rasa lūdz visus "Vairāk Saules" esošos un bijušos darbiniekus neparakstīt papīrus un nelaist savās dzīves vietās bez advokāta klātbūtnes!

Pēc mūsu ziņām kriminālpolicija mēģina iebiedēt daudzus no JUMS, draudot izrēķināties ar Jums par it kā viņiem zināmiem Jūsu veciem likuma pārkāpumiem.

Lai neatkārtotos gadījums ar Edgaru, lūdzu, konsultējieties ar advokātu. Gadījumā, ja Jums nav, tad vajadzības gadījumā varat sazināties arī ar mūsu advokātu A.Rasu," raksta E. Bērziņš.

Jau ziņots, ka Valsts policija aizdomās par iejaukšanos kases aparātu darbībā restorānu tīklā "Vairāk saules" 12.jūnijā aizturēja četras ar restorānu tīklu saistītas personas. Policijai ir aizdomas, ka noziedzīgo darbību rezultātā valstij nodarīti aptuveni 1,5 miljonu eiro zaudējumi.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Nav jau svarīgi. Uzsūtīja kāds, vai uzsūtīja daudzi kādi.Ja pieķers, ka nemaksā nodokļus, tad muti ciet un ej sēdēt. To Tev novēl mans vecaistēvs, kuram nebija pat mazas naudiņas, lai ārstētu savu slimību. Tātad, Tu vainīgs, ka viņš nelaikā nomira. Ja, esi godavīrs, Tad iesūdzēsi valsti, un piedzīsi zaudējumus dubultā. Bet, par cik, galvojuma naudu iemaksāja Kaspars Garkanis, teikšu godīgi. Jūsu godam neticu un beidziet Dirst!!!

22.jūnijs Atbildēt

Nu i pareizi dara, ka nemaksā nodokļus Saeimai.....! Nav ko tos liekēžus deputātus barot, ar sviedriem mērcētu, godīgi pelnītu naudu....!

22.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:26

Jaunākās diskusijas