Vai piedalies? Latvijā augstajām degvielas cenām pieteikts boikots

Līga Nestere 17.jūn
 
F64/attēlam ir ilustratīva nozīme
Sociālajā tīklā pirms dažām dienām izveidotā publiskā grupa „Boikots” kļūst arvien aktīvāka – to dalībnieku pulks pārsniedz 16 000 facebook lietotāju, Cilvēki publicē ziņas par benzīna cenām Latvijā un ārpus tās, publicē attēlus, kas apliecina, ka viņi atbalsta boikotu, dalās pārdomās. Visas šīs izpausmes vēsta – cilvēki nav apmierināti ar augstajām benzīna cenām Latvijā un ir pieteikuši boikotu.

Boikots gan pieteikts tikai „Circle - K” degvielas uzpildes stacijām, aicinot tajās neiegādāties benzīnu. Nav gan zināms, kāpēc izvēlēts tieši šis uzņēmums.

Lai arī sākotnēji boikotēt bija paredzēts divas dienas - 14. un 15. jūnijā, ātri vien šī divu dienu aktivitāte pārtapusi par mēneša boikotu.

Turklāt arī mēneša ietvaros boikots tieši pret minēto uzņēmumu. „Circle-K” sociālajos kontos gan nekas neliecina, ka uzņēmums uz šo boikotu kā reaģējis, bet varbūt nemaz to nav pamanījis, jo, protams, ne jau visi klienti atbalsta šādas izdarības un turpina piestāt degvielas uzpildes stacijās.

Lūk, ieskats, kas notiek "Boikots" grupā:

Facebook

Facebook

Facebook

Facebook

Komentē 5

 
Anonīms
 

Es piedalos boikotā un jau nedēļu nepildos ne circlē ne nestē.Aicinu visus sekot šim boikotam.Degvielas tirgoņu rijībai un naudaskārei jādara vienreiz gals!!!!!!!!!!!!!!!

17.jūnijs Atbildēt

Tikko uzpildījos viršos par 1,27 95E benzīnu Autiņš iet ļoti labi.Cirkulis ar saviem 1.34centiem litrā lai iet irst,kur lapas birst!Kamēr tajā rausēju kantorī degviela nebūs zem 1,27eur litrā,mani tur neredzēt.Ir daudz citu adekvātu DUS.

17.jūnijs Atbildēt

Pilnigi pareizi tādām cenam ir jābūt.Niderlande maksā 1.38 vacija 1,50 neviens neraud,ja nevari ieliet degvielu eij kājām

17.jūnijs Atbildēt

Tā cena ir D benzins maksa 1,60-1,80

17.jūnijs Atbildēt

Ir atlaides kartes, bākas tilpums 100l, braucu regulāri, 8. martā iepildīju 100 l vislētāko, pēc 3 mēnešiem tikai 8 l nestē, kur kartes nav. Varbūt rīt kāds ko labu var piedāvāt (pm).

18.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:26

Jaunākās diskusijas