Vadītājs no taksometra patriecis lesbietes, jo tās sabučojušās

tautaruna.lv 14.jūn
 
NBC
Netradicionāli orientētu sieviešu pāris apsūdzējis transporta pakalpojumu aplikācijas ''Uber'' šoferi homofobiskā diskriminācijā.
Uz atvadām šoferis paziņojis, ka sievietēm skūpstīties ir nelikumīgi un pretīgi.

CNN informē, ka incidents noticis 9.jūnijā Ņujorkā, kad 26 gadus vecā Aleksa Jovina un 24 gadus jaunā Emma Pičla izmantoja ''Uber'', lai atgrieztos mājās no Bruklinas, kur svinēja kāda drauga dzimšanas dienu.

Brauciena laikā abas veikušas vienu skūpstu, tomēr ar to vadītājam bijis gana, lai viņš spiestu uz bremzēm, izkāptu un atvērtu durvis, liekot abām meitenēm pamest spēkratu.

Uz atvadām šoferis paziņojis, ka sievietēm skūpstīties ir nelikumīgi un pretīgi.

Abas meitenes norāda, ka visu ceļu sarunājušās un tā ietvaros vienreiz viena otru noskūpstījušas, tomēr kategoriski noliedz, ka būtu nekaunīgi ''salaidušas''.

Tiesa, ''Uber'' noteikumos klientus aicina neaizrauties ar romantiska veida fizisku kontaktu brauciena laikā, kā arī aizliedz ar tāda tipa vēlmēm vērsties pie vadītāja.

Par spīti tam, pakalpojumu sniedzējs nosodījis sava šofera Ahmada el Butari rīcību un anulējuši viņa licensi. Vīrietis ''Uber'' strādājis kopš 2014.gada.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Jocīgi, ka taksometra šoferis Ņujorkā nav pieradis vēl pie tā, ka cilvēki ir dažādi. Nu un tāpēc viņš arī nebūs taksometra šoferis vairs.

14.jūnijs Atbildēt

Doma,ka nedabus citu darbu?Naivais!

14.jūnijs Atbildēt

Nevajadzēja īdēt un stenēt tad mierrrig' - būtu tikušas mājās. Šoferis = atbildīgs, kā par savu pasažieru, tā par citu auto drošību. Šoferis - ļoti atbildīgi rīkojās. Arī lezbas aptvers - šoferi nu tracināt nelon!

14.jūnijs Atbildēt

Šoferis vienkārši saprata, ka ar tādām pasažierēm līdz galam neaizbrauks un jaunai mašīnai piķi nolocīt negribās :D :D :D

14.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:37

Jaunākās diskusijas