Latvija ir starp tām Eiropas valstīm, kur gejiem klājoties visgrūtāk

tautaruna.lv 6.jūn
 
AP / Scanpix
Tapis ikgadējais ''Varavīksnes saraksts'', kurā apkopotas LGBTI ļaudīm draudzīgās un nedraudzīgākās valstis Eiropā, trešdien informē ILGA Europe.
Starp sliktākajām valstīm, kur būt gejam, atrodama arī Latvija.

Ikgadējais saraksts apkopo 49 Eiropas valstis no 0 līdz 100 procentiem. Tās, kuras vistuvāk nullei, ir netradicionāli orientētajiem cilvēkiem visnedraudzīgākās, bet jo augstāks skaitlis, jo vairāk attiecīgajā valstī ciena LGBTI cilvēktiesības.

Kā izrādās, tad gejiem labāk mest lielu līkumu Azerbaidžānai, Armēnijai un Turcijai. Šī saraksta sliktāko valstu piecinieku noslēdz Monako un Krievija.

statista.com

Starp sliktākajām valstīm, kur būt gejam, atrodama arī Latvija. Mūsu rezultāts - 16,07%.

Kā zināms, šajā sestdienā, 9.maijā, Latvijas galvaspilsētā Rīgā notiks ''Baltijas praida'' gājiens. Jau ziņots, ka aktīvisti uzskata, ka LGBTI tiek Latvijā diskriminēti, par piemēru minot faktu, ka viņiem nav iespēju reģistrēt laulības.

Komentē 5

 
Anonīms
 

izgaiņāt ar sūdainiem mietiem.

6.jūnijs Atbildēt

Tā-a - sagādāsi šamiem - ekstāzi! Atbalstīsi kroplības saldmi! Tu to vēlies? Vienīgā saskare=Nekādas saskares! Vienaldzība un viss! Spēku tas prasa! Un - Gudrību! Man panākumi - nav diži! Bet citi ceļi - netīrību vien ceļ. Pūlamies! Darīt gudri! Vēsi! :-/

10.jūnijs Atbildēt

off-topā: šodien nejauši izgāju uz ielas un pamanīju, ka Rīgā tikpatkā izzuduši kroplīši krosoveri. Hm.Rullē lielie baltie melnie (nevajadzīgo nostrīpot) "gelendevāgeni" ;))

6.jūnijs Atbildēt

un par tematiņu: "Un es nezinu starp zemēm simtām/kur gan citur cilvēks ir tik brīvs...

6.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:12

Jaunākās diskusijas