Lasītājs neizpratnē: Kāpēc vēstniecībai Rīgā plīvo varavīksnes karogs?

tautaruna.lv 17.mai
 
tautaruna.lv
''Vai homoseksuāļiem ir sava valsts un tai slepus piešķirta vēstniecība Klusajā centrā?'' neizpratnē raksta tautaruna.lv lasītājs Filips.
Tas nav kādas mistiskas jaunas valsts konsulāts.

Īsi pēc elektroniskās vēstules saņemšanas, pārliecinājāmies, ka Jāņa Alunāna vārdā nosauktajā ielā tiešām no ēkas, kurā atrodas vēstniecība, plīvo varavīksnes karogs, ar kuru sevi identificē LGBT kopiena.

tautaruna.lv

Tomēr, tas nav kādas mistiskas jaunas valsts konsulāts - tur joprojām atrodas Lielbritānijas vēstniecība.

Un nē - Apvienotā Karaliste nav nomainījusi savu karogu uz ko krāsaināku...

Tas tur pacelts par godu Starptautiskajai dienai pret homofobiju, transfobiju un bifobiju. Un piedevām, plīvo ne tikai augstāk redzamajā vieta, bet arī pie ASV, Zviedrijas, Somijas, Dānijas, Nīderlandes un Īrijas vēstniecībām, kā arī Eiropas Komisijas pārstāvniecības Latvijā.

Komentē 10

 
Anonīms
 

VARAVĪKSNE ir Dieva derības ZĪME ar cilvēci, un kamēr varavīksne pastāv, cilvēce vēl bojā neies.Vai kādam gribētos lai Rīgā tiktu uzstādītas sātanam piederošas derības zīmes, kā piemēram, lielā pederasta un sifilītiķa Ļļļina akmens tēls?

17.maijs Atbildēt

To (sēņu) lasītājs

Kāpēc gan kas slepus lai būtu jāpiešķir? Vai homoseksuāļi ir lielāki maukuri un netikļi kā heteroseksuāļi, vai viņi vairāk zog, melo un nelietības dara kā pārējie, un tāpēc savs karogs būtu slepus jāizkar? Vai viņiem vairāk grēku, kā teiksim, sēņu lasītājam?

Par to, ka viņiem ir sava valsts, nav jābrīnās. Ne par velti Dievs ir viņus no lielā mauku bara nodalījis nost.Atceraties Rafaēlu, Čaikovski, Mikelandželo, Vaildu, Igo, Leonardo da Vinči, Šekspīru, un mūsu pašu Blaumani, Brigaderi un Kārli Ulmani! Viņi neviens lielajā mauku barā neiederējās.

17.maijs Atbildēt

Un kad zoofīliem būs savas tiesības? Vai tiem, kas spēj kopoties tikai publiski?Cilvēce ir smagi slima ar liberālismu.

17.maijs Atbildēt

Zoofīliem ir tiesības publiski kopoties ar savu kuņu, kuci un kaķes, jo tās ir ar liberālismu veselas un nevis slimas. To garantē seimas ģimenes vērtību likums, un ģimenes sastāva mijiedarbu kopsakarības.

17.maijs Atbildēt

Liberālisms ir tad, kad tu vari internetā rakstīt savas glupības, un tev par to nekas nebūs. Visbiežāk pederastus lamā tie, kas paši ir tādi- masķēšanās nolūkā.

18.maijs Atbildēt
Tautas balss > j.nis.5ab74e2ba392d

Muļķības!

LIBERĀLISMS ir tad, kad sarkanais likums paredz Sibīrijā izsūtītos badā nomerdēt, bet tu tiem slepus maizi iedodi. Nekādas citas liberālisma formas nemaz nepastāv.LIBERĀLS pret cilvēci ir Dievs, jo ir teikts - tev nebūs zagt un melot, un, ja pār visiem arī sods nāktu, cilvēces sen vairs nebūtu.

18.maijs Atbildēt

Gamaseki rullei!? Par ku pi saimys nav pakorta gamaseku lupota?

17.maijs Atbildēt

Nolādētie pederasti !

18.maijs Atbildēt

kas tevi kāds ir pakaļā izņēmis tik nežēlīgi ka tā viņus lādē?

20.maijs Atbildēt

Sadedzināt nafig to lupatu un kātu iebāzt dirsā morālajiem kropļiem-kaku stūmējiem un pretīgo pidaru atbalstītājiem !!!

21.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:34

Jaunākās diskusijas