Aculieciniece: Šādas nekauņas autostāvvietās ir jāpārmāca

Portāls nra.lv 23.apr
 
Ekrānšāviņš
Zane facebook publicējusi kāda "varoņa" auto novietošanas prasmes, cerot - ja cilvēki regulāri aizradīs šādiem šoferiem, varbūt viņi ar laiku tomēr iemācīsies savu mašīnu noparkot normāli.

"Es nekad neesmu likusi šitādas bildes šeit, bet šodien sadusmojos. Varbūt kāds šo jauno kungu pazīs un kaut ko viņam pateiks, un varbūt liks kaut drusku padomāt par vērtībām, bet varbūt un visticamāk nē. Un es zinu, ka pasaulē taisnības nekļūs stipri vairāk no manas bildes. Bet es ticu, ka, ja mēs visi teiksim šitiem tipiem, ka mums nepatīk un tā nav smuki, varbūt pēc tādas 10.reizes viņiem rociņa tomēr stūri iebrauks stāvvietā normāli.

P.S. Nē, tur iepriekš nestāvēja neviens cits un netraucēja viņam nostāties normāli. Jā, es viņam pajautāju, kāpēc nevar apstāties normāli un sev paredzētajā stāvvietā. Jā, viņš man atbildēja rupji un nejauki, uzbļaujot: kas tev nav kur stāvēt. Un jā, es izsaucu pašvaldības policiju. Un nē, man bija, kur stāvēt, un ģimenes stāvvieta man nav principiāla un tas nav par manu parkošanos, bet vērtībām un to, kādu sabiedrību mēs paši veidojam," raksta Zane.

Komentē 6

 
Anonīms
 

www.youtube.com/watch?v=LxXXMj8Be3I

Александр Дугин. Что сделали с мужчинами 300 лет матриархата

tā ''zanītes likumpaklausība"" un ''taisnības vairošana"" ir debīla MATRIARHATA feminisma un pārapdzīvoto rietumu cilvēka smagās garīgās ""likumpaklausības slimības"" simptomi ..

((tādiem kautkadas līnijas uz asfalta, kautkadi sapelējuši raksti par Dzīvi un Dievu ir svarīgāki par reālo objektīvo realitāti -- un sākas debīla vienreiz programmējama biorobota ""dzīve "" pēc Bībeles,pēc :Likuma.pēc Prieksraksta --pēc PIKTOGRAMMĀM PRIEKŠ ANALFABĒTIEM ,pēc gļukainu grafomānu un viņu vēl gļukaināko fanu priekšstatiem par rakstiem ))

tādas ''zanītes'' nedzīvo labā ticībā un patiesībā -- Laba ticība nozīmē īsto lietu īsta stāvokļa iespējami pilnīgu zināšašanu-- Patiesība nozīmē prāta stāvokļa atbilstību ((ne identitāti ) objektīvakjai realitātei ārpus cilvēka --- ''zanītēm' viņu galvas tarakāni ""zina labāk"" --viņu trakani zina ''kas citiem jādara"" --- Tādas ''zanītes'' drīz pieprasīs lai mācītāji un pāvestas ir svēts viņu vietā .....

Zanītes rīcība ir visīstākie netaiosnības darbi -- kā plēsīgu zvēru uzrīdīšana citoiem --- tas autiņs kas šķibi pret līnijām stavvietā nolikts nevienam netaisnību nedarīja (daudz ja pusdebīlo skolnieciņu kaitina kas zin tikai ''perpendikularu un paralēlu taišņu ""Eiklīda izņēmumu figņu '' )) --- tā debilā zanīte vnk konfliktus provocēja --zanīti būtu jāsoda par huļigānismu vai vnk par ''debīla aborigēna atrašqanos sabiedroiskā-normāliem ļaužiem paredzētā vietā "" ((šadas zanītes manī izraisa ko līdzīgu KKK vēlmei linčot debīlus krāsainos kas dezorganizē balto sabiedrību --- manī pamostas vācu nacionālsociālistu naids pret '"" utainu komunistu kultivēto žīdismu kas savu nertīrosnuķi bāž citu darīšanās"" --- Liberāļus var pieciest tikai tik ilgi kamēr tie citiem likumus nesāk rakstīt un robežas noteikt -- Normālie ļauži paāši sev likumus raksta - kā DEievs un karaļi -- ar savu neatsaucamu pavēli sevi ierobežojot par labu līdzcilvēkiem

23.aprīlis Atbildēt

Ko slepies zem savas identitates ja esi tik gudra vai gudrs

23.aprīlis Atbildēt

Kapec numurs aizsegts vai tad publisku bildi nevaru likt ,

23.aprīlis Atbildēt

Vislielākais cūka ir numura aizkrāsotājs.

23.aprīlis Atbildēt

Citos stāvlaukumos pa izdzisušas līnijas. Vajag uzkrāsot. lai cilvēki redz.

23.aprīlis Atbildēt

Es esmu bijis reizēm spiests šādi noparkoties,jo visas vietas bija aizņemtas,kur to varētu izdarīt pareizi.Tātad nevar zināt kurš bija iesācis nepareizu ieparkošanos.Tas ir diskutējams jautājums.

23.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:36

Jaunākās diskusijas