Līdz asarām: Rīgas lidostā noklausās dramatisku sarunu

Portāls nra.lv 5.apr
 
F64
Mediju eksperte Sandra Veinberga kļuvusi par aculiecinieci dramatiskai sarunai lidostā "Rīga".

Sarunā piedalījās vecmāmiņa un mazdēls, kurš nevēlējās braukt prom no Latvijas.

"Saruna lidostā: Vecmāmiņ, man negribas uz to skolu Beļģijā. Neko nevar mainīt! Vai nevar palikt mājās? Rīgā? Nē. Tētis un mamma tur strādā. Es negribu. Neraudi. Būs labi. Būs labi?" mikroblogošanas vietnē Twitter raksta Veinberga, piebilstot, ka tas bija mazs puika ar lielām acenēm, apaļīgs un nobažījies.

Tikmēr Twitter lietotāji norāda, ka diemžēl tā ir realitāte daudziem latviešiem, tik pat, ja ne vairāk lietuviešiem(noteikti vairāk) un arī pat igauņiem.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Viņš iemacīsies valodu un viss būs ok.

5.aprīlis Atbildēt

Ak, Sandra Veinberga, nabadzīte... TĀDU sarunu dzirdēja lidostā! Ko nu tagad darīt... varbūt pašai vajag braukt atpakaļ uz Latviju, sākt strādāt te (nevis Zviedrijā), un paklausīties sarunas ģimenēs, kurās ir tik mazi iztikas līdzekļi, ka bērniem nav prātīgu vakariņu! Pensionāriem nepietiek nauda zālēm, komunālajiem maksājumiem! Slimnīcās rinda, cilvēki mirst, zog...

Ticiet ar šo zēnu viss būs kārtībā. Beļģija ir lieliska valsts, lielas algas un nodrošinātas vecumdienas! Un pēc gada viņš pat prom braukt negribēs, bet uz Latviju brauks tikai ciemos. Tāpat kā Jūs, Veinberga Sandra )))

5.aprīlis Atbildēt

izlasiet, kāpēc tas viss staburags.lv/forums/politika/latvija-tas-zviedru-draugi-un-vinu-bankas-28023

5.aprīlis Atbildēt

Varētu padomāt ka Latvijā šādu sarunu nav. Ir bērni kuri dažādu apstākļu dēļ uz skolu iet negrib. Es arī negribēju dēļ debil... skolotājiem un tāpēc arī bastoju. Un? Un kāpēc tik ļoti ir jāuzsver ka bērns ir resns un ar brillēm? Ja būtu tievs un bez brillēm, tad situācija būtu savādāka? Kārtējais no mušas uzpūstais zilonis

5.aprīlis Atbildēt

Nereāli nobimbājos par Sandras sacerēto stāstu. Veinbergai tas paurītis tik tukš, ka nākas sacerēt klasisko lidostas stāstu, lai mēdijos tiktu!

5.aprīlis Atbildēt

Latviesu tautai piemit täds fenomens - neatbalstit vienam otru, netureties kopä kädas idejas värdä, kultivet negäcijas vienam pret otru. Tas redzams ikdienä (darbä pienemsana, internetkomentinji utt.), bet vainagojas parlamentä. Lidz ar to mums Saules muzs kä nacijai nav lemts. Interesanti, kä sis fenomens radies un vesturiski attistijies?

10.aprīlis Atbildēt

Un tā, vidēji katru dienu, uz neatgriešanos, no Latvijas aizbrauc vidēji 30 iedzīvotāju

16.maijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:37

Jaunākās diskusijas