Alkohols izzudīšot jau pēc 10 vai 20 gadiem, apgalvo zinātnieki

Portāls nra.lv 20.jan
 
F64
Mēs esam ceļā uz nākotni, kur mašīnas brauc pašas un enerģija ir tīra. Tomēr izskatās, ka tajā arī vairs neviens nedzers alkoholu!
International Business Times to paziņojis Londas Imperial College profesors Deivids Nats: ''Jau pēc 10 vai 20 gadiem, rietumu pasaulē alkoholu vairs nedzers, izņemot ļoti retus gadījumus.''

''Alkosints kļūs par jauno priekšroku gūstošo dzērienu, tādā pašā veidā, kā es uzskatu, ka apmēram desmitgadē rietumos izzudīs tabaka un cigaretes, kuras aizvietos elektroniskās cigaretes,'' skaidro profesors.

Pirms satraukties par pasauli, kurā nav inovatīvu kokteiļu, ieturētu grādīgo dziru un visa pārējā, rodas jautājums - kas ir alkosints?

2016.gadā tika izgudrots alkosints, kas ir veselīga alkohola alternatīva ar mazāk kalorijām un bez paģiras izraisošajiem blakusefektiem.

Tiesa, jāatzīmē, ka šo alkosintu izgudroja tieši profesors Nats, kurš šobrīd cer gūt apmēram 10 miljonus dolāru, lai sāktu tā masu produkciju.

Komentē 19

 
Anonīms
 
aha

neticas, ka 8000 gadu vecus paradumus var mainīt 10 gados!

20.janvāris Atbildēt

Nekas neizzudīs. Ja pārtrauks ražot rūpnieciski, tad būs entuziasti, kas to visu ražos mazos apjomos un lieliski pelnīs.

20.janvāris Atbildēt

pasaules galins

20.janvāris Atbildēt

Kāmēr esam blakus Krievijai alkosints mums nedraud....

20.janvāris Atbildēt

Šņabis varētu arī izzust, bet vīns, sidrs un labs alus - nedomāju gan!

20.janvāris Atbildēt

Taadi apjomi kaadi pashlaik tiek razhoti... loti mazticams ka kaads kko bruuvee... driizaak atshkaida dazhaadus shiidumus un kiimijas un gatavs... vnk esmu dzeeris pashbruuveetu alu, atshkiriiba starp pashbruuveetu un ruupnieciski sarazhotu peec garshas ir loti milziiga.

20.janvāris Atbildēt

bullshit

20.janvāris Atbildēt

Jā, es jau trešo gadu lietoju pašbrūvēto alu uz alkosinta bāzes :P

20.janvāris Atbildēt

manis pēc šis viss var izzust kaut vai rīt...

20.janvāris Atbildēt

Alkohols izzudīs tikai reizē ar pēdējo cilvēku, bet muļķi neizzudīs nekad.

20.janvāris Atbildēt

Pedejas mulkibas ja izzudis alkohols un nerunajot par cigaretem tad pasaule istasies krize bankrots bet vienalga bus tadi cilveki kuri razos to visu jo ta ir vinu nauda biznes

20.janvāris Atbildēt

Dīvaini komentāri.... Vai jums visiem tik ļoti pietrūks paģiru? Šis jaunais produkts garšos tāpat, reibums būs tāds pats un dzeršanas process būs identisks. Atšķirība tikai tajā, ka nevarēs piedzerties līdz bezsamaņai, jo noteiktā reibuma pakāpē ietekme apstājas. Pluss nebūs paģiru, vemšanas, saindēšanās utt. KĀ ARĪ NEVEIDOSIES ALKAHOLISMS UN ATKARĪBA. Manuprāt tas ir ideāls risinājums tam murgam, kas notiek šobrīd, kad jūk ģimenes, cilvēki masveidā mirst un miljoniem izmet savu dzīvi mēslainē.

20.janvāris Atbildēt

Tu, izrādās, esi riktīgi vieds zinātājs! Kur smēlies šo vērtīgo informāciju? Šajā rakstā?

21.janvāris Atbildēt

esi baigais naivulis un tici šī brīnumbrūvējuma reklāmai. Palasi internetā vairāk kādus tik notievēšanas, grumbu izlīdzināšanas un ātras naudas iegūšanas receptes nereklamē. Vistīrākā krāpšana

23.janvāris Atbildēt

vai ari noperc 100 gradu spirtu vai kur mazak gradu ja nevari dabut ir slimnicas tad atjauc ar udeni vai kaut ezera udeni un tev gatavs spirts samagonka

20.janvāris Atbildēt

Ja nekļūdos, jāatšķaida ar 250 g ūdens. (100/0.4)Vēlams vārītu vai destilētu. Dabūsiet 40 % spirta šķīdumu pēc masas- vodka. Viens mazais šķaļiks- puziriks.....:)

21.janvāris Atbildēt

Nav gan dzirdēts, ka vecos labos kandžas aparātus kāds būtu atcēlis.

21.janvāris Atbildēt

Narkotikas paliks?

21.janvāris Atbildēt

Kāpēc cilvēki dzerstās? Kāpēc bēg no realitātes?

21.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:31

Jaunākās diskusijas