Soctīklos: 18. novembrī jāvicina nevis karogi, bet plakāti "Mēs gribam dzīvot, ne izdzīvot"

Portāls nra.lv 10.nov 2017
 
Vladislavs PROŠKINS, F64 Photo Agency
Andris Kublinskis savā draugiem.lv profilā paudis savas pārdomas, kas uzjundījušas valsts svētku sakarā, un daudzi viņa teiktajam piekrīt.

"18.novembrī ir jāvicina nevis karodziņi, bet plakāti ar uzrakstiem: Mēs gribam dzīvot, nevis izdzīvot, mēs gribam cienīgu samaksu par savu darbu, mēs esam pelnījuši cienīgas vecumdienas un cilvēkam cienīgu pensiju. Mēs gribam, lai mūsu bērni dzīvotu Latvijā. Mūsu meitas un dēli grib atgriezties Latvijā. Pietiks mūs barot ar pārtiku, kura ir sapildīta ar visādu drazu. Mēs gribas dzert pienu, nevis piena pulveri," raksta Andris Kublinskis.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Nav brīnums, ka cilvēki aizbrauc, ka tie, kas paliek, negrib maksāt nodokļus, jo neredz tam jēgu - valsts var apsolīt vienu, bet tad jebkurā brīdī ne tikai nesodīti nepildīt solījumu, bet pat izmainīt spēles noteikumus. Ja gribi dzīvot, nevis eksistēt no valsts atmestajiem grašiem, neskatoties uz nodokļu regulāru iekasēšanu pilnā apmērā, nāc un nopelni priekš sevis jau pirms ziemas atnākšanas ar jauno statistiskajā prognozēšanā balstīto stratēģiju: Saite: goo.gl/bwjgTL

10.novembris 2017 Atbildēt

jācenšas nesaspringt,viss notiek uz labu.

10.novembris 2017 Atbildēt

Es esmu gadīgs nodokļu maksātājs 9 gadus (7,5 sia, 1,5 MU). Ziniet kāda summa man pienākas dekrētā? Minimums 171€!!! Godīgi? Pavisam nē. Mūsu nodokļu sistēma palīdz tikai valdībai, nodokļu maksātājiem - nē!

15.novembris 2017 Atbildēt

Piekrītu Kublinska kungam ! Pārāk lieli klanošie esam visam un visur !

10.novembris 2017 Atbildēt

Spicē kungiem Latvijā lielākas un cauras kabatas...

10.novembris 2017 Atbildēt

Kublinski, e

j izgulies ! tev nav citas dienas kad cīnīties par tavām tiesībām ?.......18. novembrī mēs pieminam un godinām tos, kas atdevuši savas dzīvības par to lai tāda Latvija vispār būtu.........citādi tu tādus penterīžus šobrīd rakstītu slāviski par krievijas problēmām ( ar cerībām , ka FSB tevi nesameklēs... )

11.novembris 2017 Atbildēt

Slāvi liela tauta un lepna tauta bet šeit saujiņa ubagu tēlo lielvalsti kalpam nekad nedrīkst dot varu jo viņš nezin ko ar to darīt .

13.novembris 2017 Atbildēt

Pareizi! Bet neaizmirsti, tiem vīriem, kas gāja nāvē ar Latvijas vārdu uz lūpām un sirdī, bija svarīgi ne tikai, lai Latvija būtu, bet arī kādai tai būt!!!

14.novembris 2017 Atbildēt

Klusēt,pārāk ilgi mēs esam klusējuši ,ne jau par tādu Latviju mūsu senči savas asinis izlēja un ne jau par verga dvēselēm kuri noliec galvas savu paverdzinātāju priekšā,ja mēs viņus ievēlējām tad mēs viņus varam arī pasūtīt, galu galā viņi pārtiek no mūsu sviedriem bet pretī dod tikai tukšus solijumus

12.novembris 2017 Atbildēt

Tieši tā!

100.gadu jubileja nav svinama, kamēr nav sakārtotas elementāras lietas valstī...

Desmitiem miljoni nozagti vienā, simti miljoni citā vietā.

Bet vadība sev pieliek simtus, bet tautas lielākai daļai centus - nožēlojami...

Sešdesmit miljonus izgāzt svinībām ko neredzēs ne desmitā daļa iedzīvotāji!

100 gadu simbolika ir kā svētkos, bet ar melnu lentīti vēl klāt - jo šādi es redzu šīs valsts vadības redzamās darbības sekas!

13.novembris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:51

Jaunākās diskusijas