Skandalozie ''Tēvijas Sargi'' saņēmuši atbalstu no Ukrainas nacionālistiem

Portāls nra.lv 12.okt 2017
 
Facebook
Izrādās, ka militārās tuvcīņas organizācija ''Tēvijas Sargi'' bieži nāk talkā domubiedriem Ukrainā, lai palīdzētu brīvprātīgajiem karadarbībā Donbasā.

Kā informē Ukrainas organizācija ''Brīvības leģions'', kuru sadarbība ar ''Tēvijas Sargiem'' izpaudusies plecu pie pleca karojot Donbasā, ''Latvijas nacionālisti vairākkārtēji ukraiņu kaujiniekiem snieguši nepieciešamo aprīkojumu, kā arī snieguši apmācības kaujām''.

''Brīvības leģiona'' pārstāvis Oļegs Kučins īpaši atzīmē TS līderi Jāni Silu, kurš pats personiski Donbasā arī devies kaujas laukā, lai ''cīnītos pret Krieviju''.

Kučins izteicis sarūgtinājumu, ka masu medijos tiek izsmiets Sils un ''Tēvijas Sargi'', izsakot solidaritāti ar Latvijas biedrību ''cīņā pret kreisi liberālo totalitārismu''.

Kā zināms, ''Tēvijas Sargi'' guva sabiedrības, tāpat arī Drošības policijas, uzmanību pēc sava pretrunīgi vērtētā ''reida'', kurā nodeva ''vēstījumu'' bēgļu centrā Muceniekos mītošajiem migrantiem.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Es atbalstu viņus ka tie palīdz ukraiņiem cīņā pret Krievijas iebrucējiem

12.oktobris 2017 Atbildēt

Labāk lai atkārto simtslatnieku varoņdarbus mūsmājās, nevis lai māžojas svešumā.....

12.oktobris 2017 Atbildēt

Mēs Tu Es un šie desmi[t Patrioti varam izjaukt pašreizējo kremļa valdīšanas sistēmu

12.oktobris 2017 Atbildēt

Iesaku šiem "nacionāļiem" izaugt un beigt māžoties! Manās acīs šie cilvēki ir bērnudārznieki. Kā var nesaprast kā mēs esam viena suga, tātad iekšēji konflikti mums nav vēlami!!! Mums ir viss, lai radītu utopiju. Mēs taču esam vienīgā suga uz Zemes! Cilvēks ir pasaules centrs! Cilvēks ir galvenā radība visumā! Kāpēc mums citam citu slepkavot? Kāda jēga no tā ir cilvēku klanam/rasei? ®Skolnieciņš

12.oktobris 2017 Atbildēt
hhh

Utopijai nav ilgas nākotnes -

www.youtube.com/watch?v=EpKXhRq1XsQ

13.oktobris 2017 Atbildēt

piekritu vairak nav nav ko teikt

13.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:17

Jaunākās diskusijas