"Tēvijas sargi" stāsta par "reidu" Muceniekos

Portāls nra.lv 4.okt 2017
 
Ekrānšāviņš no video/ "Tēvijas sargi"
Aizvadītās nedēļas nogalē plašu rezonansi sociālajos tīklos izraisīja "Tēvijas sargu" publicēts attēls, kurā redzams, ka vairāki grupas brašuļi manīti pie patvēruma meklētāju izmitināšanas centra "Mucenieki". Tagad organizācijas pārstāvji sociālajā tīklā facebook publicējuši video, kurā skaidro, ko tad īsti darījuši pie šī centra.

"Tēvijas sargi" diezgan ilgu laiku dodas šādās pastaigās. To mērķis ir popularizēt konkrēto organizāciju, nodrošināt sabiedrisko kārtību, kā arī nodot konkrētu vēstījumu," norāda "Tēvijas sargu" aktīvists.

"Nelegālā imigrācija ir tas, kas mūs ļoti uztrauc, tad loģiski likās, ka gribam skaidri paust savu pozīciju. Ar šo soli nodevām skaidru vēstījumu "Mucenieku iemītniekiem."

Komentē 4

 
Anonīms
 

Vai tad viņi ir NELEGĀLI (ja jau iemitināti?) Protams, kārtībai mūsu izpratnē - jābūt!

4.oktobris 2017 Atbildēt

Kur var pievienoties tēvijas sargiem?

5.oktobris 2017 Atbildēt

Normāli! Sargi ir sargi! Ko Jūs gribējāt, lai viņi sēž istabā un skatās TV?!

6.oktobris 2017 Atbildēt

Gribeetos zinaat par kaadu sveetumu iet runa, kas Muceniekos kkaadas nekaartiibas notiek? Diezko sveeti tas nav moraali iespaidot cilveekus kas neko sliktu nav izdarijushi un praktiski netaisas, vinu merkis drizak ir aizmukt no bedres kas saucas Latvija ne tur darbu normalu atrast, ne biznesu uztaisit un aii kkadi sargi praatu chakaree.

10.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:34

Jaunākās diskusijas