Pat tiesnese knapi valda smieklus, sodot ''Pussy Riot'' par papīra lidmašīnu mētāšanu

Portāls nra.lv 19.apr
 
AP / Scanpix
Krievijas aktīvistes ''Pussy Riot'' nule kā pie Drošības dienesta (FSB) protestējušas pret sociālā tīkla ''Telegram'' bloķēšanu.

Protests bijis simbolisks, jo ''Telegram'' logo ir papīra lidmašīnīte, tādēļ ''Pussy Riot'' pret ēku metuši tieši tās.

Krievijas likumsargiem gan tas nav bijis pa prātam un verdikts bijis skarbs - gājēji šo papīra lidmašīnām nomētāto ietvi pēc tam vairs nav varējuši izmantot!

Tiesnese pati knapi valdījusi smieklus, lasot verdiktu, ka ''pilsoņu grupa realizējusi papīra priekšmetu palaišanu, piemēslojot ar tiem gājēju pārvietošanās vietu'', piebilstot, ka viss noticis ''tiešā FSB tuvumā''.

Smiekli nāca arī ''Pussy Riot'' dalībniecei Marijai Aļehinai, par spīti tam, ka viņai ar biedru Dmitriju Enteju piesprieda 100 piespiedu darba stundas.

Komentē 1

 
Anonīms
 

absolūti TAISNĪGI -- VIŅU STULBĀS AKCIJAS IR AR MĒRĶI PIESPIEST VIŅAS SODĪT -- NU TAD PAR STULBU"" AKCIJU "" vnk PIENĀKAS STULBI MOTIVĒTS SODS--- Kā glupi prasīja tā glupi dabūja..

uz apsūdzību huligānismā vnk tās muļķes nav cienīgas --vnk par glupu.lai tik lielu godu izrādītu --huligāqns ir cienījama un vēra ņemama persona... --- bet izliktires neredzam demonstratīvi provokatīvu ālēsanos lai piespiestu varu kādu sodu piešķirt nevar --tas kaitēs varas reputācijai (( un degradēs brīvības jēdzienu)

19.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:34

Jaunākās diskusijas