Palīdzēsim! 35 gadus vecais Artūrs cīnās ar vēzi, zālēm, kuras valsts neapmaksā, vajadzīgi 65 000 eiro,

tautaruna.lv 26.februāris, 14:46
 
Romāns KOKŠAROVS, F64 Photo Agency
Artūram no Jelgavas novada ir 35 gadi. Pirms vairāk nekā gada, pirms pašiem Ziemassvētkiem Artūram apstiprināja mandeles vēzi. Nekavējoties tika uzsākta ārstēšana. Artūrs pārcietis operāciju un ķīmijterapiju.

Artūrs strādāja saules paneļu projektu izstrādes un uzstādīšanas jomā, taču šobrīd slimības dēļ vairs pilnvērtīgi strādāt nevar, noteikta 1.invaliditātes grupa. Ikdienā vecāki un māsa viņu atbalsta, lai viņš varētu pavadīt dienas pēc iespējas labāk un viņam būtu ērti. Taču emocionāli ir smagi, kad slimība skārusi fiziski ļoti spēcīgu, jaunu un stipru vīrieti.

Šobrīd ārstu konsīlijs noteicis ārstēšanu ar medikamentu Pembrolizumab. Tā ir cerība, taču zāles maksā dārgi un valsts tās neapmaksā. Nacionālajā veselības dienestā pieteikums ir iesniegts, bet atbilde vēl jāgaida. Taču slimība negaida.

Jau iepriekšējā ārstēšanās posmā zāles bija jāiegādājas par ģimenes līdzekļiem, tādēļ šoreiz Artūrs lūdz līdzcilvēku palīdzību. Ik pēc 3 nedēļām šo zāļu iegādei nepieciešami 3860 eiro, gadu ilgam kursam kopā nepieciešami 65 620 eiro.


Artūram piemīt liels gribasspēks, tāpēc viņš katru dienu turpina ceļu uz atveseļošanos. Viņš pēc dabas ir ļoti draudzīgs, sirsnīgs, laipns, izpalīdzīgs un darbīgs. Viņam ir liela sirds un piemīt vēlme visiem vienmēr palīdzēt. Taču šoreiz palīdzība nepieciešama viņam pašam.

Ziedot var šeit.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:30

Jaunākās diskusijas