Tēvs Rīgā izmisis: pazudusi viņa 15 gadus vecā meita

tautaruna.lv 17.novembris 2021, 13:09
 
F64
Sauciens pēc palīdzības saņemts no rīdzinieka Vladimira. Viņš meklē savu meitu, kas pazudusi bezvēsts un nav sazvanāma jau vairākas dienas, vēsta TV3 raidījums “Degpunktā”.
15 gadus vecā Jūlija Aleksandra Savina pazuda bez vēsts 12. novembrī, kad pēc tēva lūguma devās uz vietējo veikalu netālu no dzīvesvietas, Lucavsalā, Centra gatvē.

Tēvs atceras, ka Jūlijai mugurā bija sarkana virsjaka, kājās pelēkas sporta bikses un melni puszābaki, galvā zila cepure. Meitene ir vidējas miesasbūves, viņai ir īsi, gaiši mati, uz pieres ir rēta un uz rokas tetovējums sirds formā.

“Es pārdzīvoju, jo tā jau nav pirmā reize, kad viņa aizbēg. Visiem saka, ka grib pastaigāties. Bet mūsu laikā, paši zināt. Mājsēde, var nejauši Covid-19 noķert. Nedod, Dievs! Es pat nezinu, ar ko viņa tur draudzējas,” satraukuma pilns ir Vladimirs.

Par Jūlijas pazušanas faktu informēta arī policija un aicina atsaukties ikvienu, kura rīcībā ir jebkāda vērtīga informācija par meitenes iespējamo atrašanās vietu. Zvanīt un ziņot var pa tālruņa numuriem 67085984 vai 110.

“Lūdzu, palīdziet man atrast meitu, jo šajā pasaulē viņa var vienkārši neizdzīvot. Viņa vēl nav gatava šai dzīvei. Meita, ja tu šo redzi, lūdzu, atgriezies mājās! Es tevi mīlu, ko es varu vēl pateikt. Es tevi mīlu tāpēc, ka esmu tavs tēvs,” lūdz tētis.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Ar spermu var novakcinēties?

17.novembris 2021, 13:38 Atbildēt

Ja jau tik jaunam skuķim uz rokas tetovējumi, tad viss skaidrs.

17.novembris 2021, 15:16 Atbildēt

Jūs vispār esiet veseli?Pēdējais laiks abiem komentētājiem vērsties pie attiecīgā speciālista!!

17.novembris 2021, 16:31 Atbildēt

Investori un projektu vadītāji, šī ir iespēja jums. Lai iegūtu papildinformāciju, lūdzu, sazinieties ar mums.

E-pasts: contact@likabankinter.com

Paldies

19.novembris 2021, 12:34 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:15

Jaunākās diskusijas