Asinsdonoru centrs: Lūdzu, atrodiet iespēju šonedēļ ziedot asinis!

tautaruna.lv 18.oktobris, 14:00
 
Romāns Kokšarovs/F64
Valsts asinsdonoru centrs mikroblogošanas vietnē Twitter aicina cilvēkus šonedēļ ziedot asinis, jo to krājumi ir kritiski.

Šobrīd īpaši kritiska situācija ir ar 0- un 0+ grupas, kā arī ar A+ grupas asins krājumiem.

"Dārgie donori! Asins krājums šobrīd ir kritisks, lūdzu, atrodiet iespēju šonedēļ ziedot asinis! Neskatoties uz plānveida operāciju atcelšanu, asins komponenti ir ļoti nepieciešami, jo daudziem akūtajiem, kā arī Covid-19 pacientiem ir steidzami nepieciešama asins pārliešana," pie iedzīvotājiem vēršas centrs.

Kā norādīts Valsts asinsdonoru centra mājaslapā, 18. oktobrī izbraukumi paredzēti Doles Tautas namā, Rīgas iela 26, Ķekavā, pulksten 10.00 — 13.00 un "Sky and More" (specializētā autobusa izbraukums)Rīgā, Duntes ielā 19A. pulksten 10.00 — 14.00.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

...jautājums tīri dēļ intereses, ne dēļ kašķa - sakiet lūdzu, vai donors vakcinētais un donors nevakcinētais - asinis tiek kaut kā šķirotas arī pēc šāda parametra? un arī asins saņēmējs, slimnieks - tāpat? ja jau antivielas un citas lietas ir atšķirīgas, kā tas viss iet kopā? kaut vai tas - domāju, ka nevakcinētajam slimniekam ielaidīs vakcinētā donora asinis - tas būs tāpat kā saņemt poti vai saslimt ar C19? jo jau tā novārdzinātajam slimnieka organismam šajā gadījumā uzrodas vēlme uz cīņu ar jaunajām vielām... vai tur nerodas problēmas? tās tikai tādas manas pārdomas... jau iepriekš paldies par atbildi...

18.oktobris, 23:12 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:28

Jaunākās diskusijas