Pensionēts sanitārs ar 30 gadu darba stāžu spiests dzīvot kāpņu telpā

tautaruna.lv 24.augusts, 16:44
 
Facebook/Linda Liepiņa
Uzņēmēja Linda Liepiņa Facebook publicējusi lūgumu palīdzēt kādam sirmgalvim.
"Valdis Vanags jau otro nedēļu pa nakti dzīvo kāpņu telpā, bet pa dienu sēž pie mājas skvērā.
Valdim ir 68 gadi, no kuriem 30 viņš ir nostrādājis slimnīcā par sanitāru. Tuvinieku viņam nav, jo audzis bērnu namā.
Pirms 20 gadiem Valdim paveicās. Slimnīcā kopjama tantiņa slimnīcā uzaicināja viņu dzīvot pie sevis un rūpēties par viņu. Tantiņas tuviniekiem nebija pretenziju.
Kad tantiņa šī gada janvārī nomira, Valdim pateica, ka jātaisās prom no šī dzīvokļa. Ļāva nodzīvot dzīvoklī līdz augusta vidum, un šobrīd dzīvoklis ir noplombēts. Valdi izdeklarēja no šī dzīvokļa un tagad viņa mītne ir kāpņu telpas 8 un 9 stāvs.
Pa nakti viņš guļ ratiņkrēslā. Savu nākamo pensiju 165 eur viņš cer saņemt kāpņu telpā vai piemājas skvērā. Ja izdosies !!!
Naudas, lai tiktu uz sociālās palīdzības dienestu, Valdim nav, jo līdz pensijai vēl 2 nedēļas. Kājām viņš tik tālu aiziet nevar, jo ir veselības problēmas.
Kaimiņi, kuri pazīst Valdi 20 gadus palīdz ar pārtiku un ūdeni. Veikalā “Maxima” viņu ielaiž nomazgāties un nodzīt bārdu.
Ir labi cilvēki, kas Valdim jau palīdz. Ja Jums ir kāda ideja, kā pasniegt Valdim palīdzīgu roku, Jūs viņu atradīsiet Zeltiņu ielā 22.
Ja šo lasa kāds no sociālā dienesta, lūdzu uzmeklējiet Valdi un palīdziet viņam," raksta Linda Liepiņa.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Uzņēmēja nepalīdzēs, palīdzēs cilvēks parastais.

24.augusts, 18:42 Atbildēt

Tiešām pārsteidz, ka posta autore var dižoties ar dziesmu partijas konferencē, bet nevar iedot naudiņu transportam līdz sodiālajam dienestam. Jaunā partija par pabērniem nerūpējas?

24.augusts, 19:34 Atbildēt

Lai visiem špricētājiem tāds liktenis

!

24.augusts, 20:00 Atbildēt

Laikam visi Šmiti ir iedzimti idioti!

26.augusts, 12:04 Atbildēt

Valdība nesaprot ka dzīvokļi var atļauties tikai ģimenēs kur abi strādā un atšķirībā no biezas Anglijas ir tajā ka pie mums ir 90% mazāk sociālo dzīvokļu un nekontrolēti kap īres cenas lūk tā tas ir tikai ,, cunami , sākums , bet ēkas brūk un brūk...

27.augusts, 17:04 Atbildēt

Bet ēkas brūk un brūk domāju pamesti kantori , lauku skolas , pamestas kopmītņu telpas , vajag taču lielākas algas lai dzīvokļa īres tiesības būtu pa 400 eiro un dotos tauta prom.

27.augusts, 17:06 Atbildēt

Latviju iztukšo karteli kam patīk sporta zāles celt un nevis pieremontet kopmītnēs ēkas kas jo ne visi zin ir istabi maz mazām ģimenēm un vientuļiem cilvēkiem.

27.augusts, 17:08 Atbildēt

Tādu būs daudz jo ja pensija ir kaut 400 tad ja dzīvoklis ir tikai pa 300 nu diez kas nav , naudai jaatspoguļo saražotās preces , burkānus , biksēs , sieru , dzīvokļu daudzumu sabiedrībā , ja tikai tas atspoguļo eksportu tad nav lētu dzīvokļu

27.augusts, 17:12 Atbildēt

165 eiro, varētu būt, ka viņam nav 30 gadi stāž, bet tuvu tam

31.augusts, 10:02 Atbildēt

Tālu līdz soc. dienestam ? Viņiem ir transports, ar kuru var apmeklēt grūtībās nonākušu cilvēku un tas ir viņu tiešais pienākums.

28.septembris, 20:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:10

Jaunākās diskusijas