Jūrmalā noslīkušā zēna vecāki vēršas pie sabiedrības

tautaruna.lv 15.jūlijs 2021, 11:58
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Šīs nedēļas sākumā Jūrmalā, Kauguros, noslīka 7 gadus vecs zēns. Vairākas dienas pēc traģēdijas bērna vecāki publicējuši vēstījumu sociālajā tīklā Facebook.

"Šo pirmdien, 12. jūlijā, mūsu ģimenē notika traģēdija: mūsu dēls Vjačeslavs noslīka, peldoties jūrā Kauguru pludmalē, pēc pulksten 18.00.


Mēs lūdzam atsaukties visus šī notikuma alieciniekus! Īpaši sievieti, kura atradās Vjačeslava un viņa vecākā brāļa tuvumā. Cilvēki, kuri palīdzēja mātei meklēt zēnu. Un arī tie, kas vispār redzēja, kā viss notika.


Mēs lūdzam palīdzēt mūsu ģimenei, jo ir uzsākta krimināllieta par zēna nāves faktu. Lūdzu, neklusējiet!


Mēs lūdzam trešās personas atturēties no apzināti nepatiesas vai neprecīzas informācijas izplatīšanas par šo notikumu," teikts ierakstā.

Kā vēstīts, nedēļas sākumā "Facebook" kāda sieviete ziņoja, ka Jūrmalā noslīcis bērns, sieviete pat norādīja, ka, iespējams, bērnu būtu iespējams izglābt, ja saprastu, ka notiek nelaime.

Viņa savā ierakstā skaidroja, ka negadījums noticis pēc sešiem vakarā, viņa esot fotogrāfējusi jūru.

Tāpat sieviete norādīja, ka notikuma vietā ieradās glābēji, policijas pārstāvji, bet bērna dzīvību glābt neizdevās.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā portāls nra.lv noskaidroja, ka izsaukums 12.07., kur ziņots par slīkšanu Jūrmalā, saņemts plkst.18.33.

"Skatot no brīža, kad ienāk zvans, brigāde notikumā vietā ierodas sešu minūsu laikā. Veikti atdzīvināšanas pasākumi. Izsaukumā iesaistās arī ārsta speciālista brigāde. Neskatoties uz vairāk nekā 30 minūšu veiktajiem atdzīvināšanas pasākumiem, diemžēl bērns gāja bojā," norādīja NMPD.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:51

Jaunākās diskusijas