Atklāja nejauši! Rīdziniece četrus gadus sadzīvo ar smagu slimību

tautaruna.lv 22.maijs 2021, 21:12
 
Pixabay
Natālija no Rīgas jau ceturto gadu sadzīvo ar smagu slimību – plaušu vēzis. Audzēju atklāja nejauši, profilakses nolūkos veicot plaušu rentgenu. Tur jau bija redzamas izmaiņas, kas liecināja par audzēju. Natālija ir ļoti pateicīga, ka ārsti reaģēja ļoti operatīvi un viņa visus šos gadus ir regulārā ārstu uzraudzībā.

Natālija ir pārcietusi plaušu operāciju un vairākas smagas ķīmijterapijas. Šobrīd ārstu konsīlijs ir nozīmējis imūnterapiju ar Osimertinib, kas nav valsts apmaksāts medikaments. Ik mēnesi Natālijai nepieciešami 5436,54 eiro, gadu ilgam kursam 65 238,48 eiro. Tiek gatavots pieteikums Nacionālajam veselības dienestam individuālas kompensācijas saņemšanai. Pozitīvas atbildes gadījumā tas segs tikai nelielu daļu no summas, pārējā summa jāapmaksā saslimušajam pašam.

Natālija jau 40 gadus ir laulībā, ģimenē izaudzināta meita un sagaidīta brīnišķīga mazmeitiņa. Ģimene viņai ir liels atbalsts, tāpat arī draugi un kolēģi. Paralēli ārstniecībai Natālija iespēju robežās strādā. Viņa jau 15 gadus ir liela veikala vadītāja. Kolēģi viņu ļoti atbalsta un viņa to ļoti novērtē, sakot, ka tad jau laikam viņa ir kaut ko vērtīgu šai dzīvē ir paveikusi. Natālija sevi raksturo kā stipru cilvēku, tādēļ gatava par savu veselību cīnīties, īpaši zinot, ka apkārtējiem tas arī ir svarīgi!

Natālijai iespējams palīdzēt, ziedojot šeit!

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:28

Jaunākās diskusijas