"Ir dienas, kad slimība mani uzvar"; sabiedrības palīdzību lūdz jauna māmiņa

tautaruna.lv 3.maijs, 15:41
 
Pixabay
Evija no Rīgas ir 32 gadus jauna māmiņa 1,5 gadus vecam mazulim, šobrīd cītīgi raksta maģistra darbu. “Neesmu cilvēks, kurš sūdzas. Vienmēr un visur redzu labo, pozitīvo, pasakaino. Manā grāmatā nav sliktu dienu - jā, mēdz būt grūtākas un skumīgākas, bet ne sliktas,” atklāj jaunā sieviete.

Nepilnu gadu pēc mazuļa piedzimšanas Evijai atklāja Ne-Hodžkina limfomu. Viņa ir saņēmusi jau četrus ķīmijterapijas kursus, kuri nav devuši gaidīto uzlabojumu.

Ārstu konsīlijs, balstoties uz starptautiskās vadlīnijām, ir lēmis par turpmāku ārstēšanu ar Brentuximab Vedotin, kuru valsts neapmaksā. Tiek gaidīta Nacionālā dienesta atbilde par individuālu zāļu kompensāciju, kas varētu sniegt daļēju finansējumu zāļu iegādei.

Ik pēc 3 nedēļām Evijai nepieciešami 6092 eiro. Kopā nozīmēti 6 šādi zāļu kursi. Starptautisko pētījumu rezultāti uzrāda 66 - 86 % efektivitāti un tā ir Evijas lielākā cerība, jo audzējs ir ļoti agresīvs un citas ārstēšanas nav.

“Neizsakāmi gribas paņemt savu bērnu rokās un iebrist jūras viļņos, palasīt akmentiņus un ieelpot pilnu dvēseli svaiga gaisa. Visvairāk man pietrūkst laika, ko pavadīt kopā ar savu ģimeni, jo ķīmijterapija ļoti atņem spēkus. Un par nožēlu, nākas atzīt, ka, lai arī kā es censtos būt laba mamma uz visiem simts procentiem, ir dienas, kad vēzis mani uzvar,“ neslēpj Evija.

Evijai var palīdzēt, ziedojot šeit!

Komentē 10

 
Anonīms
 

Varu tikai just līdzi.Ziedotā nauda,visticamāk,nonāk krāpnieku rokās.

3.maijs, 17:38 Atbildēt

moris: Parbaudi informāciju pirms izsaki nepamatotus apgalvojumus. Caur zietot.lv naudiņa nonak ziedojuma lūdzejam. Zināms no personiskas pieredzes..

3.maijs, 20:49 Atbildēt
Andris > mar.santa

Par kādu naudiņu, tad ziedot.lv spices komanda braukāja uz silto zemju kūrortiem un pirka ofiss māju par 700 000 ? Personīgajiem ? Meitenīt, attopies !

4.maijs, 5:29 Atbildēt
Marcis > andris.5a42bb622370e

Ko tu Andis te murgo,un neta trolli pats attopies ar saviem murgiem.

4.maijs, 14:41 Atbildēt

Nē, visa saziedotā naudiņa aizies lūdzējai-E.Račai. Nevajag šeit nodarboties ar dezinformāciju.

3.maijs, 17:59 Atbildēt

Ja nav pierādījumi, ka nauda nenonāk tur kur tā paredzēta, tad nemaz neraksti, jo varbūt atbaidi kādu, kas patiesi grib ziedojot palīdzēt.

3.maijs, 22:07 Atbildēt

Ja valsts aparāts un citi pasaules glābēji kā Bils, Soross un tml., kas vēlas glābt cilvēku dzīves, kamdēļ viņiem nekad nav naudas priekš realiem slimniekiem, bet nauda vienmēr ir lai visus veselos "bezmaksas" izārstētu( vakcinētu)? Iesaku padomāt tiem, kas vēlas uzticēt savu dvēseli nevis Dievam, bet "pasaules glābējiem". Es noziedošu, lai izdodas izveseļoties, bet galvenais ir pieņemt Jēzu Kristu savas dzīvības iemantošanai mūžīgi!

3.maijs, 22:11 Atbildēt

vēl iesaku padomāt tiem, kas balsoja, jar jaunām vēsmām valdībā. kas iznīcināja visu veselības sistēmu...

3.maijs, 23:02 Atbildēt

Visa naudiņa, ko ziedo iedzīvotāji, nonāk līdz mērķim. Administrācijas izmaksas tiek apmaksātas no kompāniju ziedojumiem un maksām par reklāmu un PR. Tā kā tās nav mazas, tad pietiek gan, lai nomenedžētu pasākumu, gan arī vēl labi uzvārītos. A jūs domājat, ka tie Bila Geitsa un Klintonu fondi naudiņu tikai tērē? Nēkā nebija- normāli vārās uz ziedotajiem līdzekļiem

4.maijs, 11:11 Atbildēt

Bēdīgi, bet jāturas.

4.maijs, 19:35 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas