Palīdzi: 13 gadus vecais Ernests nerunā un nestaigā, nespēj pats apģērbties un paēst

tautaruna.lv 23.februāris 2021, 1:02
 
Pixabay
Ernests ir 13 gadus jauns smaidīgs un dzīvespriecīgs puisis, kurš gada vecumā ļoti smagā formā pārslimoja meningītu, kā rezultātā iestājās smaga fiziskā un garīgā atpalicība – Ernests nerunā un nestaigā, nespēj pats apģērbties un paēst. Ikdienā Ernests apmeklē skolu, viņam ļoti patīk satikt savus klasesbiedrus un skolotājus, atrasties sabiedrībā, doties garās pastaigās un vakaros mājās kopā ar brāļiem klausīties mūziku un lasīt grāmatas, stāsta labdarības organizācija "Ziedot.lv".

Ernesta veselības stāvokļa uzlabošanā ir darīts daudz - pateicoties līdzcilvēku atbalstam Ernests regulāri apmeklē ārstu - osteopātu, lai mazinātu muskuļu tonusu, uzlabotu ķermeņa fizioloģiskos procesus un naktsmiegu. Kopā ar montessori pedagogu Ernests apgūst sajūtu pasauli, attīsta uztveri, domāšanu un atmiņu.

Patiess paldies visiem, kas ir atbalstījuši Ernestu un mūsu ģimeni! Paldies tuviniekiem, draugiem un ikvienam ziedotājam - paldies par cerību un ticību!!!

Ernesta vecāki tic un ļoti cer, ka Ernesta attīstības veicināšanā ir uz pareizā ceļa, tāpēc ir nepieciešams turpināt iesākto. Ģimene lūdz ziedotāju palīdzību, lai Ernests varētu saņemt:

  • Montessori nodarbības 50 x 24.20 EUR - 1210 eiro;
  • Osteopātiskā ārstniecība 50 x 30 EUR - 1500 eiro;
  • Fizioterapijas nodarbības 60 x 45 eiro - 2700 eiro

Lai nodrošinātu Ernestam rehabilitācijas pakalpojumus gadā, kopā nepieciešami 5410 eiro, no kuriem 543 eiro jau ir pieejami no 2020. gada saziedotās, bet vēl neizmantotās summas. Līdz ar to no ziedotājiem tiek lūgts 4867 eiro.

Ernestam vari palīdzēt, ziedojot šeit!

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas