PALĪDZI! Attīstība divgadīgajai Žaklīnei norit citādāk nekā dvīņu māsai

tautaruna.lv 21.februāris, 20:55
 
Pixabay
Žaklīnei ir divi gadiņi, un viņai ir dvīņumāsa. Abas meitenītes piedzima 36. grūtniecības nedēļā, bet fiziskā attīstība diemžēl Žaklīnei norit citādi nekā māsai, stāsta labdarības organizācija Ziedot.lv.

Mazajai Žaklīnei ir problēmas ar kreisās kājiņas gūžas locītavu un labās rokas pleca locītavu. Meitenītei labā kāja ir īsāka par kreiso, un tas būtiski kavē meitenītes fizisko attīstību.

Žaklīnei grūtības sagādā ilgstoša stāvēšana kājās, grūti nostāvēt uz kreisās kājiņas, bieži zaudē līdzsvaru un, staigājot pa līdzenu virsmu, sanāk paklupt.

Līdzsvara problēmu dēļ meitenītei ir jāpalīdz saģērbties un pastāvīgi jāuzrauga, kad viņa pārvietojas pa kāpnēm. Žaklīnei ir izmainīta staigāšana, un viņu pastāvīgi uzrauga traumatologs- ortopēds, ārsts rehabilitalogs, kā arī notiek regulāras fizioterapeita nodarbības.

Žaklīnei speciālisti rekomendē reitterapiju, jo tas būtiski uzlabotu meitenes gaitu un uzlabotu līdzsvara problēmas, koordināciju, līdzsvaru un tiktu pastiprināti trenēta gaita. Reitterapija veicinātu Žaklīnes pašcieņu, neatkarību un paškontroli. Reitterapijas nodarbības nepieciešamas 2x nedēļā visu gadu, un tas kopā maksā 2880 EUR un ģimenei šobrīd pietrūkst līdzekļu, lai nodrošinātu meitiņai šīs nodarbības. Ģimene vēršas pie mums ar lūgumu palīdzēt.

Meitenei iespējams palīdzēt šeit!

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:41

Jaunākās diskusijas