Bez rehabilitācijas viņa nestaigātu: aicina palīdzēt 22 gadus vecajai Anastasijai

tautaruna.lv 4.decembris 2020, 0:04
 
Pixabay
Anastasijai ir 22 gadi, viņa ar vecākiem dzīvo Jēkabpilī. Meitene ir smagi slima jau kopš dzimšanas. Viņai ir bērnu cerebrālā trieka, epilepsija un spastiska tetraparēze, meitenei ir arī garīgās attīstības traucējumi, ziņo Ziedot.lv.

Anastasija staigā pati, bet ar lielām grūtībām, viņa ir pārcietusi 4 operācijas, viņa cieš no epilepsijas lēkmēm. Anastasijas ikdiena paiet mācībās internātpamatskolā, brīvdienās un skolas brīvlaikos meitenei ir nepeiciešama pilna vecāku uzraudzība un aprūpe.

Anastasijas stāvokli uzlabo regulāri saņemtās rehabilitācijas, pretējā gadījumā grūti teikt, vai meitene šodien spētu staigāt pati.

Anastasijas tētis strādā par sētnieku un gadās, ka nākas ņemt līdzi Anastasiju uz darbu, ja nav kas viņu pieskata. Viņiem ļoti patīk apmeklēt koncertus un dažādus pasākumus.

Ģimene vēršas ar lūgumu palīdzēt rehabiltācijas kursa apmaksai rehabilitācijas centrā „Jaunķemeri”. Vienam rehabilitācijas kursam 14 dienu garumā nepieciešami 1200 eiro, kas ietver gan reitterapijas nodarbības, gan masāžas, kā arī maksu par pavadoni rehabilitācijas laikā. Abi vecāki strādā, taču šādu summu sakrāt viņi nespēj.

Anastasijai iespējams palīdzēt šeit!

Komentē 1

 
Anonīms
 

Ja jau valstele var atbalstīt draugu viesnīcas,tad naudas ir vairāk kā nekad!!!! Būtu tikai pareizi ja iedotu ari meitenei nieka 1200.

4.decembris 2020, 7:09 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:51

Jaunākās diskusijas