PALĪDZI! 20 gadus vecajai Kristiānai nepieciešama dzīvībai svarīga ierīce

tautaruna.lv 14.okt
 
Pixabay
Kristiānai ir 20 gadi. Jaunietei jau no mazotnes ir diagnosticēts I tipa cukura diabēts, kuru ļoti grūti kontrolēt. Biežā cukura līmeņa svārstību dēļ Kristiāna bieži nonāk slimnīcā un patstāvīgi atrodas sava ģimenes ārsta un endokrinologa uzraudzībā. Meitenei regulāri bija jāinjicē insulīns, lai noregulētu cukura līmeni asinīs, raksta labdarības organizācija "Ziedot.lv".

Pirms 6 gadiem ar ziedotāju atbalstu Kristiāna tika pie insulīna sūkņa, ar kura palīdzību meitenei tiek automātiski noturēts cukura līmenis asinīs. Diemžēl pirms neilga laika aparāts ir salūzis, tādēļ Kristiānai ir vajadzīgs jauns insulīna sūknis.

Grūti iedomāties un aptvert Kristiānas ikdienu regulāri meklējot vietu un laiku, lai varētu sev injicēt insulīnu, kura svārstības ir tik biežas un tās grūti izkontrolēt.

Šāda ierīce Latvijā pacientiem ir jāiegādājas no saviem līdzekļiem, un tā cena ir ļoti augsta. Kopā nepieciešami 3500 eiro. Kristiāna lūdz mūsu iesaisti ziedojumu piesaistē, lai varētu dzīvot patstāvīgu dzīvi, satikties ar draugiem un mācīties piepildīt savu sapni kļūt par multimediju dizaina speciālistu. Kristiāna studē Rīgas stila un modes tehnikumā, viņai ļoti patīk zīmēt un muzicēt.

Kristiānai iespējams ziedot šeit!

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:38

Jaunākās diskusijas