Dārta lūdz palīdzību smagas slimības ārstēšanai

tautaruna.lv 5.jūn
 
Publicitātes foto
Raugoties uz šo jauno sievieti, var rasties priekšstats, ka viņai viss ir kārtībā – viņa ir skaista, smaidīga, enerģiska un jautra. Dārtai ir 32 gadi, un viņa ir nelabojama optimiste. Šķiet, jau kopš bērnības Dārta smeļas enerģiju no kāda neredzama un mums nezināma avota.
Taču tagad šis avots sāk izsīkt. Šobrīd jaunā sieviete jau 15 mēnešus cīnās ar smagu onkoloģisku slimību - Hodžkina limfomu. Nu jau otro gadu viņai ir invaliditāte. Toreiz ar ziedotāju palīdzību izdevās savākt līdzekļus vairākiem imūnterapijas kursiem.

Dārta ar mammu atrada klīniku Vācijā. Tur Dārtai tika veikta diagnostika un visi nepieciešamie izmeklējumi - dziļāki un detalizētāki, nekā iepriekš. Ārsti nozīmēja Dārtai individuālu ārstēšanu, ņemot vērā viņas slimības īpatnības.

Šo divu mēnešu laikā Dārtai ir izdevies panākt ievērojamu progresu ārstēšanā.

Viņa ir izgājusi vairākus valsts apmaksātus ķīmijterapijas kursus, kā arī vairākus imūnterapijas kursus, kas tika apmaksāti ar ziedotāju palīdzību:
pateicoties lielajam atbalstam, Dārta varēja regulāri lietot nepieciešamos un ļoti dārgos imūnterapijas preparātus. Papildus ārstēšanai Dārtai tika veiktas vairākas Detox procedūras, lai mazinātu ķīmijterapijas kaitīgo ietekmi uz aknām un citiem orgāniem.

Šobrīd rezultāti jau ir acīmredzami. Analīzes ir uzlabojušās, un Dārtas stāvoklis ir stabilizējies. Jaunā sieviete jūtas labi un pat pamēģināja spēlēt iemīļoto tenisu. Viņa tic, ka spēs uzveikt ļauno slimību. Dārta no visas sirds pateicas Latvijas un Vācijas mediķiem, kas nodarbojas ar viņas ārstēšanu, kā arī katram, kas palīdz viņai cīnīties par savu dzīvību. Viņas sapnis ir pilnībā izveseļoties un apgūt fizioterapeita profesiju, lai varētu palīdzēt citiem.

Ar Dārtas rezultātiem ir apmierināti arī vācu ārsti, kas piemeklēja viņai individuāli piemērotu ārstēšanās shēmu. Atlicis vēl pavisam nedaudz - pabeigt ārstēšanos un nostiprināt rezultātu. Lai to izdarītu, Dārtai līdz jūlija vidum ir jāiziet vēl trīs imūnterapijas kursi. Tas palīdzēs nostiprināt sasniegto un novērst slimības recidīvus.

Viens imūnterapijas kurss maksā apmēram 3300 eiro. Lai Dārta varētu pabeigt ārstēšanos, nepieciešams savākt 9900 eiro.


Dārta ir ļoti gaišs un pateicīgs cilvēks. “Paldies visiem, kas mani atbalsta,” raksta Dārta savā sociālotīklu profilā. “Vēl mazliet, un es to paveikšu. Es ticu, viss izdosies, jo man vēl ļoti daudz kas darāms šajā dzīvē.”

Programmas “Zaļā lampa” ziedojumu tālrunis 90006384 darbosies Dārtas atbalstam visu nedēļu. Maksa par zvanu 1,42 eiro.

Labdarības fonds BeOpen ir atvēris speciālu kontu medikamentu apmaksai. Nekādas komisijas maksas vai procenti no ziedotajiem līdzekļiem netiek ieturēti. Fondam BeOpen ir sabiedriskā labuma organizācijas statuss, kas ļauj ziedotājiem saņemt nodokļu atvieglojumus.

Labdarības fonds BeOpen
Reģistrācijas nr. 50008218201
Konta nr. LV59 CBBR 1123 2155 000 10
Maksājuma mērķis: Zaļā lampa, palīdzība Dārtai Vītolai

Komentē 24

 
Anonīms
 

Kas viņa tāda ir,Dārta un viss.Es esmu Rolands un ko tālāk.

5.jūnijs Atbildēt

Kas viņš par rolandu vinš ir GONDONS

5.jūnijs Atbildēt

Tieši tā gondon Roland - ziedo Kardašinai vai Končitai wurstai...tiem kurus tu lops zini!

11.jūnijs Atbildēt

Dàrta ir cilvèks tàds pat kà jùs.Nedod dievs ka egoisms nepiesauc ari Rolandam lìdzìgu nelaimi.Var lasit ka lidzjùtiba un palìdziba ir sves jedziens virietim.

5.jūnijs Atbildēt

Viņa ir cilvēks, bet, kas esat Jūs Roland ? Un tālāk par vienu dienu Jūs neesat nevienu stundu nodzīvojis... Par tālāko Jūs nezināt neko ne sev, ne citiem...

5.jūnijs Atbildēt

Visu cieņu, bet kā var pārbaudīt kas ir šis cilvēks? Pietiekoši daudz ir viltus ziedojumu vācēji. Visi lūdz, visiem vajag, spēj tik skaitīt, bet kur aiziet šīs summas tā īsti neviens nezina.

5.jūnijs Atbildēt

Gribi palīdzēt - palīdzi! Neesi droša vai negribi - nedari to! Viss vienkārši. Dzīve tāpat visu saliks pa plauktiņiem. Man tie ir tikai 5€, bet šai meitenei, vesela dzīvība. Tā ir dzīvība! Un tur nav ko analizēt.

5.jūnijs Atbildēt
Arvids Dubass > dina.5edaa5158fb2c

Tieši tā, neviens nespiež! ....ja arī kāds gadās viltnieks, viņam tas aizies greizi bet tas nav iemesls nepalīdzēt ja lūdz!

6.jūnijs Atbildēt

Viņa ir īsta. Fonds BeOpen ir labs,vac ziedojumus,reāli palīdz. Arī man vāca ziedojumus. Tur viss ir reāls un kārtība.

20.jūnijs Atbildēt

Ļoti labi saprotu Dārtu,tā slimība ir briesmīga,zinu,jo man pirms 10 gadiem ar to aizgāja dēliņš,ārstējās,bet slimība progresēja,un viņš zaudēja.Veiksmi DĀRTA,laai Jums izdodās uzveikt !

5.jūnijs Atbildēt

Latvija medicinas sistema cilvekus grib tikai vakcinet. Viss parejais viniem vienalga. Kamer mes to pielausim tik ilgi tas ta turpinasies. Nu nevar but ta ka vakcinaam valdibai 20 mil katru gadu atrodas bet cilvekus ko arstet tur naudas nav!

5.jūnijs Atbildēt

Visi mirsim. Lai deputāti saziedo, viņiem tūlstošiemeiro lielas algas. Dārta būs uz viņu sirdsapziņas

5.jūnijs Atbildēt

Viņai tuvinieku, radu nav? Lai tie pārdod auto, īpašumus, dārglietas, lai kādi tuvinieki, draugi brauc uz ārzemēm strādāt, lai pelna un sūta naudu! Un nauda paliks vēl pāri!!

5.jūnijs Atbildēt

ginta, tu esi ciniska. Tu Dārtas vietā darītu tieši tāpat, neesi divkose!

5.jūnijs Atbildēt

Viņai vēl visa dzīve priekšā, ja mans mazumiņš(zvans) palīdzēs, būšu gandarīts! Veselību viņai!

5.jūnijs Atbildēt

Starp citu, gofundme.com šai slimniecei vajag ziedot 57000£, savākts 32,

5.jūnijs Atbildēt

Vajag likumu, ka gribi kļūt oar deputātu, ziedo vienu nieri tautai. Ja nevari- tātad lien zagt, nevis rūpēties par Latviju

5.jūnijs Atbildēt

Ārstēšanas rezultāti Hodžkina limfomas gadījumā var būt ļoti labi. Ja ārstēšana ir pareiza, tiek izārstēti 85 % slimnieku.

6.jūnijs Atbildēt

Bet atbildes nevienam nav, kāpēc tuvinieki, radi nevēlas pārdot visu, lai palīdzētu savam cilvēkam??? Vai vienkāršāk ir prasīt tautai, nevis pašiem jostas savilkt ciešāk cēla mērķa labā? Kā tur ir, tuvinieki?

6.jūnijs Atbildēt

Si darta gadiem vac naudu visos iespejamos arzemju saitos var jau slimot bet uz slimibas rekina klut mantkarigai tas bik pa traku www.gofundme.com/f/for-cancer-...nt-i-can-do-it

6.jūnijs Atbildēt

Jā, iespaidīgi... Tuvinieki gan negrib no ērtībām atteikties lai savāktu naudu šai slimniecei! A kāpēc atteikties, ja atrodas tādi, kas iedod naudu? Pareizi, tad nevajag tuviniekiem pārdot ne mitekļus, ne automašīnas! Forši tā dzīvot, ne?

6.jūnijs Atbildēt

Hei tu pridior jonbansais dezinformator: tā akcija ir sākta rikai šogad!!! ja precīzi tad 2020.gada. 1 februārī, vau tu kuņaz dēls apzinies ka dēļ taviem suņa murgiem kāds var zaudēt dzīvību!!!

11.jūnijs Atbildēt

Es jau protams nezinu šajā gadījumā, bet ir ļoti daudz gadījumu, kad draugi ir tikai tad, kad esi pie lielas naudas, visi radi ap tevi grozās, bet ja kas, tad pazūd kā žurkas no grimstoša kuģa, it sevišķi tas attiecas uz radiem! Sakiet, ka tā nav?

10.jūnijs Atbildēt

Jptvjmķ... :(

14.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:03

Jaunākās diskusijas