Gaiļezera slimnīcas medmāsai trūkst līdzekļu zālēm

tautaruna.lv 16.mai
 
Aigars Eglīte/F64
Portālā "ziedot.lv" ir publicēts lūgums palīdzēt Evijai, kas visu mūžu ir strādājusi par medmāsu.
Evijai ir 50 gadi, ģimenē izaudzināti divi dēli, kas jau pieauguši. Evija ir operāciju māsa Gaiļezera slimnīcā. Visu viņa mūžu strādājusi un palīdzējusi citiem, taču šobrīd palīdzība nepieciešama viņai pašai.

Jau septiņus gadus Evija sadzīvo ar smagu slimību - Hodžkina slimību. Slimības saasinājuma periodi mijas ar uzlabojumiem, pārdzīvojumi un izmisums ar prieku par atveseļošanos. Evija pārcietusi vairākus ķīmijterapijas kursus, kā arī cilmes šūnu transplantāciju. Diemžēl šobrīd izmeklējumi rāda, ka slimība atkal atgriezusies, Evijas pašsajūta arī ir pasliktinājusies.

Šobrīd ārstu konsīlijs nozīmējis medikamentu Brentuximab Vedotin, kas var palīdzēt, bet Evijas gadījumā tas nav valsts apmaksāts. Evija ir vērsusies ar iesniegumu Nacionālajā veselības dienestā, kur, labākajā gadījumā, ir cerība gūt vismaz daļēju atbalstu zāļu iegādei. Atbilde gaidāma jūnija sākumā, taču ārstēšana jāsāk pēc iespējas ātrāk. Ik pēc 3 nedēļām nepieciešami 3281.60 eiro, kopā 3 kursiem nepieciešami 9844.80 eiro.

Neskatoties uz slimību, Evija turpina darbu slimnīcā, taču ne nopelnīt, ne iekrāt līdzekļus zāļu iegādei nav iespējams. Tādēļ Evija lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Vai Stradiņu slimnīcas valdes priekšēdētāja alga bija €8000 mēnesī? Nevar medmāsu viņam par vietnieci uz pāris mēnešiem noformēt?

16.maijs Atbildēt

slimnicas valde jau nu vareja savam darbiniekam pieskirt atbalsta programmu 10 tukst ta nav liela nauda kaut segt izmaksas un noformet ka aiznemumu ar atvilkumu no algas

17.maijs Atbildēt

Gaiļezera Paeglīša kungs,obligati no savas 8.000 algas ,lai māsiņai Evai noziedo 1/2 algas...man viņa vietā kauns...

17.maijs Atbildēt

Nu nevar but ta ka vakcinaam valdibai 20 mil katru gadu atrodas bet cilvekus ko arstet tur naudas nav!

5.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:02

Jaunākās diskusijas