Rīdziniece lūdz palīdzību dārgai operācijai, lai atbrīvotos no liekā svara

tautaruna.lv 8.mar
 
Elmārs Rudzītis/F64
Portālā "ziedot.lv" publicēts lūgums palīdzēt Innai no Rīgas, kura cīnās ar liekā svara problēmām.
Innai no Rīgas ir 34 gadi. Jaunās sievietes dzīvi aizēno sena vēdera trauma no vienaudžiem vēl skolas laikā, pēc kuras nācās mācības turpināt mājmācībā, kā arī vīra traģiskā bojāeja 2 mēnešus pēc kāzām.

Lai arī ar gadiem Inna it kā ir tikusi tam pāri, tomēr tas visdrīzāk ir atstājis ietekmi uz viņas veselību. Jaunajai sievietei ir trešās pakāpes aptaukošanās, viņas svars šobrīd ir sasniedzis 177 kilogramus, no tā cieš viņas veselība un ir grūtības veikt ikdienas elementāros darbus.

Vingrošana un diētas nav devušas gaidītos rezultātus, endokrinologs iesaka bariatrisko operāciju, lai mazinātu svaru. Operācija nav valsts apmaksāta, Jūrmalas slimnīcā tā izmaksā 3130 eiro.

Innai šādu līdzekļu nav, tādēļ viņa lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Rīt mazāk vajag un kuņģis pats sarausies. Operējas parasti bezrakstura cilvēki, kuri paši nevar ierobežot negausīgo ēšanu. Vingrošana tur nelīdz, bet labi palīdz katorgas darbi (piemēram, laukos, karsta saulē ar izkapti rokās tā lai sviedri līst). Ja grib sponsorēt Latvijas medicīnu, tad var operēties (Zviedrijā to taisa bez maksas, protams, saviem pilsoņiem).

13.marts Atbildēt

Vingrošana tomēr palīdz notievēt dienā var lietot vismaz līdz 2000kcl un iet tīri labi.

14.marts Atbildēt

Fui cik brutals Kommentars ,

Lai Dievs dod jums veselibu!!

4.aprīlis Atbildēt

Operāciju nevajag, bet pastrādāt meža darbos pāris mēnešu, svaigs gaiss un fiziskā slodze. Sieviete mierīgi var cirsmā krāmēt zarus kaudzēs, baļķi nav jācilā.

15.marts Atbildēt

Esmu meza stradajis..gan ar traktoru..domaju ka zaru dedzinasana tas vieglakais darbs...ha..ha..parakstijos reiz uz to...Drosi varu tantei ieteikt so nodarbidu..pec pusgada bus kka spicka ar garantiju...Ja vien nav karteja bleede kura ir sagribejusies naudinu uz haljavu...

20.marts Atbildēt

Piekr'īu visiem komentētājiem. Pašai ar bij problēmas ar lieko svaru. Ierobežzojot drastiski sevi ēšanā vidēji var nomest 4-5 kg mēnesī. Bet tas jādara visulaiku, kamēr iegūts rezultāts. 1.5 - 2 gadi un būs niedrīte.

31.marts Atbildēt

Nekaunības kalngals! Lūgt palīdzību, kad norijusies ka cūka. Ed mazāk! Naudu arī ietaupīsi gan sev, gan citiem! pēc 18. !x nedeļa gavē bez gaļas.

4.aprīlis Atbildēt

Nēest pēc 18:00, Gaēt. Un attīrīties regulāri no parazītiem, kas vairo svaru!

4.aprīlis Atbildēt

Riebjas lasit komentarus cik Indes pilni cilveki Sievietes fui

4.aprīlis Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:02

Jaunākās diskusijas