"Vēl joprojām nav atrasts mans tētis"; ģimene lūdz sabiedrības palīdzību

Lelde Veinberga 14.jan
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Ģimene lūdz līdzcilvēku palīdzību pazuduša vīrieša meklēšanā, kurš bez vēsts pazuda 9. janvārī. Ģimenei palīgā nākuši arī organizācijas bezvēsts.lv pārstāvji.

"Vēl joprojām nav atrasts mans tētis, tāpēc pārpublicēju ar citu fotogrāfiju. Šī gan tapusi pirms vairākiem gadiem, bet svaigākas man nav - cilvēks bija slims un nekādos pasākumos nepiedalījās," atkārtoti palīdzību lūdz meita Santa.

Ģimene lūdz palīdzēt meklēt pazudušu cilvēku Ķekavā - Agri Turciņu! "09.01.2020 ap astoņiem vakarā izgāja no mājām un devās nezināmā virzienā (iespējams pat ārpus Ķekavas). Augums 184cm, druknas miesasbūves. Gaiši iesirmi mati. Vecums 75 gadi.

Sirgst ar nopietniem atmiņas traucējumiem. Var būt apjucis un apmaldījies. Bija ģērbies tumši zilā ziemas vējjakā ar sarkaniem ielaidumiem. Alkoholu nelieto, nesmēķē, nav agresīvs un agrāk zināja, kur atrodas mājas.

Ja kādam interesē, kāpēc slims cilvēks nebija atbilstošā veselības iestādē, tad tas viss bija ieilgušā procesā, kā tas mūsu valstī notiek. Lūdzu pašērojiet, ja nu kāds ir redzējis kur ejam šajās dienās, lai būtu vismaz virziens, kurā meklēt! Visi mums zināmie draugi un paziņas ir aptaujāti - neviens nav saticis pēdējās dienās," lūdz ģimene.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tas ka aizgāja vēl nenozīmē, ka nezina, kur mājas vai apjucis. Tā var būt apzināta izvēle. Manam tētim nebija vēl 50 gadi, kad viņš pateica, ja jutīsies ļoti slikti, tad aizies un kaut kur noslēpsies, kā vecs kaķis, kurš aiziet nomirt. Un lai neuzdrīkstamies meklēt. Tagad viņam 80+, laiki ir mainījušies, sabiedrība nesaprastu, kā var nemeklēt. Bet - cilvēks tika brīdinājis. Un lai mani nosoda, ja tāds brīdis pienāks, es nedrīkstēšu meklēt.

14.janvāris Atbildēt

Tā pilnīgi iespējams, ka ir viņa izvēle. Tomēr viņš mums nav tā teicis nekad. Viņš nav brīdinājis, ka vēlētos tādā veidā aiziet un nebūt mums par nastu. Tieši otrādi, man šķiet, ka viņa slimība jau ir tādā stadijā, ka cilvēkam ir zudusi empātijas spēja un viņš vienkārši nesaprot, ka ar savu rīcību nodara pāri saviem ģimenes locekļiem. Tomēr mēs viņu mīlam un turpinam meklēt.

15.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:13

Jaunākās diskusijas