Sirmgalvei izkrāpj īpašumu; līdzcilvēki cenšas labiekārtot jaunās mājas

Lelde Veinberga 6.jan
 
Pixabay
Ne mazums gadījumu dzirdēts, ka sirmgalvji krīt alkatīgu un krāpniecisku cilvēku un iestāžu nagos, kā rezultātā cilvēki paliek bez īpašuma un pat vienīgās pajumtes. Līdzīgi gadījies kādai sievietei no Jelgavas puses, kurai tagad cenšas palīdzēt labdari.
Decembra sākumā pie labdarības organizācija "Palīdzēsim viens otram" vērsās kāda 67 gadus veca kundze, kura jau pāris gadus dzīvoja patversmēs, jo savas mājas ir zaudējusi.
"Principā, kad sievietes tēvs bija dzīvs, viņš sapazinās ar sievieti, kura pēc laika ieguva šo māju īpašumā. Pēc tēva nāves māja tika pārdota un kundzei bija jāiet ārā no mājas. Divus gadus pensionāre pabijusi patversmēs un citur," skaidro organizācijas dibinātājs Edijs Pipars, kurš ar palīgiem sarūpējis kundzei miteklis, kuram nepieciešams remonts.
"Mums ir SOS dzīvoklis, kurš šobrīd ir tukšs. Izlēmām, ka varam sniegt roku un ierādīt vienu istabiņu, kurā tantiņa varēs dzīvot un sirds būs mierīga, ka beidzot būs pajumte. Patreiz, ļoti nepieciešami ir cilvēki, kuri varētu izremontēt vienu istabiņu, kur Astrīda varētu dzīvot. Kā arī nepieciešams izveidot vannas istabu (ir iesākts remonts). Vēl nepieciešams nomainīt radiatorus," raksta E. Pipars.

Jums ir iespēja atbalstīt:
Palīdzēsim viens otram
Reģ. Nr: 40008260372
AS Swedbank LV06HABA0551043090995
PayPal: palidzesim.viens.otram@gmail.com
Mērķis: SOS dzīvoklis
Biedrība “Palīdzēsim viens otram” ir sabiedriskā labuma organizācija, kas no nelielas Facebook grupas, kuras dalībniekus saistīja vēlme palīdzēt dažādās grūtībās nonākušiem cilvēkiem, tās vadītāja Edija Pipara vadībā dažu gadu laikā ir izaugusi par nozīmīgu labdarības organizāciju ar reģionālajām nodaļām Latvijas reģionos, kurās biedrības koordinatori organizē palīdzības sniegšanu.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:41

Jaunākās diskusijas