Smagi slimi cilvēki Ziemassvētku gaidīšanas laikā cer uz līdzcilvēku palīdzību

tautaruna.lv 16.dec 2019
 
Dāvis Ūlands/F64
Portāls "ziedot.lv" ir publicējis lūgumu palīdzēt atbalsīt smagi slimus cilvēkus.
Daudziem smagi slimiem cilvēkiem Ziemassvētku gaidīšanas laikā lielākā cerība ir palīdzība no līdzcilvēkiem.

Slimība piezogas pēkšņi un negaidīti, sagriež dzīvi ar kājām gaisā. Situācija, kad cilvēks ir saslimis ar smagu, retu vai hronisku slimību, diemžēl iet roku rokā ar trūkumu visai ģimenei. Bieži vien cilvēkiem trūkst līdzekļu nepieciešamo medikamentu iegādei vai atbilstošai rehabilitācijai, kas nereti noved cilvēku līdz darba zaudējumam un nespējai pašam par sevi parūpēties.

Daudzas slimības mūsdienās arvien biežāk izdodas apturēt, pateicoties jaunām medicīnas iespējām. Diemžēl daudzās situācijās nepietiek ar valsts nodrošināto ārstniecību. Bieži vien onkoloģisko saslimšanu gadījumos nākas piedzīvot situācijas, kad līdzmaksājums par ārstniecību ir tik liels, ka ģimenes pašu spēkiem tādu naudu samaksāt nevar. Tas ir liels pārdzīvojums un papildus emocionāls slogs gan smagi slimajam cilvēkam, gan tuviniekiem, kad zāles un cerība ārstēties ir, bet nav naudas, lai dzīvību glābtu. Šādos gadījumos ļoti svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts.

Ziedot.lv sniedz palīdzību smagi slimu cilvēku ārstniecībā un rehabilitācijā, pieņemot individuālus palīdzības lūgumus.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Jā, arī man ir domas, ko cilvēki darīja savos spēka gados, bet laukos daudzi darbojās savās saimniecībās un audzināja pulciņu bērnus. Vīrs strādāja. Varbūt vairs viņa nav... Likteņi dažādi. Kur ir valsts, kur ir pārpārēm pārtikušie un cik ilgi vilks šo nelaimīgo cilvēku palīdzībai no līdzīgu cilvēku ziedojumiem??? Onkoloģiski slimi, ugunsgrēkos cietušie...viss ir atstāts uz līdzcilvēku atbalsta. Valdība neredz, valdībai ir ērts tāds risinājums........... NOŽĒLOJAMI

16.decembris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:44

Jaunākās diskusijas