FOTO: Vecumniekos sirmgalve ceļa malā cenšas nopelnīt naudiņu

Lelde Veinberga 15.okt 2019
 
Pixabay
Brīvdienās garāmbraucēja Vecumniekos pamanījusi kādu sirmgalvi, kura ceļa malā pārdod ziedus, lai spētu parūpēties par savu piemājas saimniecību.

"Atbalstīsim viens otru! Iebraucot Vecumniekos laipns tantuks pārdod savu rociņu audzētas puķes un dārzeņus, saka vistiņas kaut kā jābaro. Neesiet vienaldzīgi," aicina garāmbraucēja Ineta.

Ekrānuzņēmums no Facebook

Foto redzams, ka sieviete ceļa malā pārdod pušķīšos saliktus rudens ziedus un dārza veltes.

Šī nav pirmā reize, kad vietējie cenšas atbalstīt iedzīvotājus, kuri cenšas piepelnīties, pārdodot labumus no sava dārziņa vai savām rokām darinātas lietas.

Arī ieraksts par Vecumnieku iedzīvotāju pāris dienās "aplidojis" sociālos tīklus. Vietnē Facebook ar ierakstu dalījušies vairāk nekā 3600 cilvēku.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Laimē diet

16.oktobris 2019 Atbildēt

Laimē diet - tas obligāti nozīmē vaļaties uz dīvāna un gausties par slikto dzīvi, vai arī iespēju robežās pašam katram rūpēties par savu labklājību?

16.oktobris 2019 Atbildēt

lATVIJA KATRU GADU 50 PENIONARI IZDARA PASNAVIBU.PENSIJA MAZA ZALES NAV PAR KO NOPIRKT.IZMISUMS.VISPIRMS VAJADZETU PACELT MAZAS PENSIJAS LIDZ IZTIKAS MINIMUMAM KAS IR 360 EIRO UZ IEDZIVOTAJU.BEIDZIET IZSAIMNIEKOT BUDZETU NELIETDERIGI.KAM MUMS NATO.KAS APED 2% NO IKP.JA NATO IZPROVOCES KARU AR KRIEVIJU PIRMAM KARTAM CIETISIM MES .

16.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:07

Jaunākās diskusijas