Lūdz atbalstu mazulītes Betijas un viņas ģimenes lielajam sapnim

tautaruna.lv 3.okt 2019
 
Pexels
Betijai ir nepilni trīs gadiņi. Mazulīte ģimenē atnākusi priekšlaicīgi - 11 nedēļas pirms noliktā laika. Kaut arī ģimene ir ļoti daudz darījusi Betijas veselības uzlabošanā, mazulīte šobrīd pati nevar apsēsties, nerāpo un neceļas kājās, viņai nepieciešama liela vecāku uzmanība un gādība, raksta labdarības organizācija Ziedot.lv.

Mazulīte ir ļoti pozitīva, draudzīga un smaidīga. Kā mamma saka: “Liela pļāpiņa ar sprogainiem matiem.” Betijai patīk grāmatas, īpaši lielā brāļa enciklopēdija par dzīvniekiem, puzles likšana un rotaļas ar lellēm.

Vecāku sapnis ir, lai Betija sāktu rāpot un pati pieceltos uz savām kājiņām. Lai tas notiktu vajadzīgs laiks un līdzekļi, kas ģimenei šobrīd pietrūkst. Betijai ir rekomendēti vairāki rehabilitācijas kursi Rehabilitācijas centrā POGA. Kopā nepieciešami EUR 1620. Ģimene lūdz sabiedrības atbalstu Betijas un viņas ģimenes lielajam sapnim.

ZIEDOT IESPĒJAMS ŠEIT!

Komentē 3

 
Anonīms
 

For God's sake, es pati gaidu negaidītu meitiņu, ceturto bērnu ğimenē...Visas pasaules laimi tev, Betij... lai Dieviņš stāv blakus un viss izdodas!

19.oktobris 2019 Atbildēt

Un mans vecākais dēls ir ar atoalicību,

19.oktobris 2019 Atbildēt

Tomēr labākais klasē...

19.oktobris 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas