Saulkrastu mežā pazudušās ogotājas meklēšanas stāsts beidzies laimīgi

Portāls nra.lv 2.sep 2019
 
Gints Ivuškāns/F64
Neatlaidīgie meklēšanas pasākumi ir vainagojušies ar panākumiem! Šodien, 3. septembrī, turpinot Valentinas meklēšanu ar Nacionālo bruņoto spēku helikopteru, apmēram pulksten 15.15 viņa tika pamanīta Sējas novada purvā. Valentina bija iestigusi purvā un pati nespēja no tā izkļūt. Par laimi, viņa bija pie samaņas un pat spēja sarunāties.

Jau šobrīd Valentina ir nogādāta slimnīcā, lai saņemtu medicīnisko palīdzību.

Valsts policija izsaka pateicību Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem, pašvaldības policistiem un brīvprātīgajiem no Bezvests.lv, kuri visas dienas un naktis nenogurstoši piedalījās un palīdzēja sievietes meklēšanā!

Jau vēstīts, ka Valsts policijas Rīgas reģiona pārvalde meklēja bezvēsts pazudušo 1933. gadā dzimušo Valentinu Kazakeviču, kura ogojot apmaldījusies Saulkrastu novada meža masīvā.

1. septembrī, apmēram pulksten 06.00 Valentina no dzelzceļa stacijas ''Vecmīlgrāvis'' ar vilcienu aizbrauca līdz dzelzceļa stacijai ''Inčupe'', kur pa meža taku devusies uz Vidzemes šosejas pusi. Iespējams, šķērsojusi Vidzemes šoseju un devusies Dzelves-Kroņu purva virzienā.

Sievietes pazīmes: Iespējams, bija ģērbusies pelēkā virsjakā un tumšos svārkos, uz galvas lakatiņš, var būt līdzi groziņš vai spainis ogām.

Policija pieļauj, ka sieviete var atrasties meža masīvā - Lilastē, Inčupē, Pabažos, Veselībā, Ādažu poligona apkārtnē.

Valsts policija aicina iedzīvotājus aplūkot sievietes fotogrāfiju un atsaukties ikvienu, kurš varētu būt viņu redzējis! Informēt policiju iespējams, zvanot pa tālruņa numuru 20269017, 67950350 vai 110.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:14

Jaunākās diskusijas