Aiga Audera meklēšana: zināms, kas atradies Igaunijas pludmalē izskalotajā kajakā

tautaruna.lv 22.aug 2019
 
Valsts policija
Jau ziņots, ka Igaunijā atrasta aizvadītajā nedēļā jūrā pazudušā mākslinieka Aiga Audera laiva. Noskaidrots arī, kas atrasts izskalotajā kajakā.

Ar igauņu kolēģu palīdzību noskaidrots:

  • Mugurā tās pašas drēbes un to pašu cepuri (izņemot dzelteno numuru), kas redzams attēlā
  • Ar viņu laivā: mobilais tālrunis un kompass, ūdensnecaurlaidīga maisā; olīvu zaļā krāsu telts; metāla pudele ar 300 ml balzāmu; pelēkas, baltas un melnas krāsu vilnas zeķes; gumijas čības pastaigām pludmalē; olīvu zaļā krāsu jaka; gatavošanas komplekts: plīts, mazs cilindrs, krūze; melnās krāsas glābšanas veste; bēša cepure; ātra putra; "Granola" batoniņi; pelēkas krāsas guļammaiss; 3 litri ūdens alumīnija tvertnēs.

Jau vēstīts, ka kopš aizvadītās nedēļas nogales policija un tuvinieki meklē 1960. gadā dzimušo Aigi Auderu, kurš 16. augustā ap pulksten 08.00 ar jūras kajaku devies no Kolkas uz Roņa salu Igaunijā. Pēc pulksten 11.00 ar viņu nav bijusi iespēja sazināties. Aicinām atsaukties ikvienu, kurš zina pazudušā vīrieša atrašanās vietu, vai arī atrod viņu vai viņa kajaku! Ar policiju iespējams sazināties, zvanot pa tālruņa numuru 63202700 vai 110.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Šis gan ir igauņu meklētāju publicētais mantu saraksts uzsākot meklēšanu, bet tas nu tā...

22.augusts 2019 Atbildēt

Tāda bagāža tik mazā laiviņā nav brīnums ka nogāja pa burbuli. Pieeaudzis cilvēks, bet pārgalvīgs, domā ka ir nemirstīgs. Nesaprotu šos fanātiķus, kas var mesties tiešā nāvē. Tagad valsts tērē tūkstošus, lai samkelētu vienu nesaprātīgu vīru. Un par ģimeni arī nedomā. Jūra taču nav varžu dīķis, tā varbūt neprognozējama. Kur prāts?

23.augusts 2019 Atbildēt

NEKO NESAPROTU ! Pēc uzrakstīta'jāsecina,ka pats AUDERS ir atrasts laivā... lasām : mugurā tās pašas drēbes un to pašu cepuri( izņemot dzelteno numuru). Ar VIŅU(uzsveru) laivā : seko uzskaitījums -kas...

Vēlreiz paskaidrojiet man - kur es kļūdos? Vai tas rakstītājs nesaprot KO UZRAKSTĪJIS???

23.augusts 2019 Atbildēt

Tieši manas domas.. Tad, kas vēl ir jāmeklē???

23.augusts 2019 Atbildēt

P.S. KO VĒL IR JĀMEKLĒ?

23.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:30

Jaunākās diskusijas