"Bērniņš pārdzīvo, ka mammai sāp"; jaunai sievietei draud invaliditāte

tautaruna.lv 15.aug 2019
 
Pixabay
Lienei ir 33 gadi, viņa viena audzina sešgadīgo dēliņu Kristeru, dzīvo Līgatnē un strādā bistro Siguldā, raksta labdarības organizācija Ziedot.lv.

Pirms gada Lienei sākās sūdzības par stiprām muguras sāpēm, mēnesi viņa nogulēja slimnīcā.

Ārstniecība un vingrošana palīdzēja, bet šobrīd sāpes ir atgriezušās un labās rokas pirksti kļuvuši nejūtīgi. Izmeklējumi uzrāda situācijas pasliktināšanos, Lienei ir mugurkaula kakla daļas diska trūce.

Ārsts nozīmējis operāciju un implanta ievietošanu un brīdinājis, ka, neveicot operāciju, komplikācijas var novest līdz invaliditātei. Diemžēl šī nav valsts apmaksāta operācija, tā maksā 1748 eiro un implants 580 eiro, kopā 2328 eiro. Lienei šādu līdzekļu nav.

“Man ir mazs bērniņš, kurš pārdzīvo to, ka mammai sāp, jo sāpes ir neizturamas. Es jums būšu pateicīga par atbalstu . Gribu vēl ar dēlu piedzīvot daudz jauku brīžu”, stāsta Liene un lūdz līdzcilvēku palīdzību.

Komentē 3

 
Anonīms
 
Ivo

Lelde?! Vari vienreiz at.isties ar šito s.du?!?! Vismaz tur, kur cilvēkiem vajag palīdzību!!!! Ja jau Tev tur viss TIK kruta, tad palīdzi un noziedo!!!!

16.augusts 2019 Atbildēt

Leldei nekas nav kruta, vi;ai smadzenes kruta ieklemmējušas. Likt šitos mēslus, kur cilvēki gājuši bojā, avārijas, nelaimes. Vai tiešām portāla veidotāji to neredz?

16.augusts 2019 Atbildēt
Ivo

Novēlu tā sāpēt vismaz 70%, no visiem mūsu valdības benķu berzētājiem!!!

16.augusts 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:45

Jaunākās diskusijas