Labdari cer palīdzēt sirmgalvim, kurš dzīvo drūmos apstākļos un ir smagi slims

tautaruna.lv 25.jūl
 
Ekrānuzņēmums no Facebook
Biedrība "Palīdzēm viens otram" aicina līdzcilvēkus palīdzēt Vincentam, kuru dzīve nav žēlojusi. Vīrietis dzīvo neapskaužamos dzīves apstākļos un cīnās ar nopietnām veselības problēmām.

Vincents visu mūžu daudz strādājis, bez atlīdzības palīdzējis citiem. Bijis precējies, taču savu bērnu un citu radinieku nav. Palīdzējis sievai audzināt viņas divus dēlus, taču jau sen arī ar tiem kontaktu nav.

Ar sievu ir šķirta laulība vairāk nekā 10 gadus atpakaļ un, diemžēl, sadalīts īpašums par sliktu Vincentam. Viņa puse tagad ir remontēt nepabeigtais dzīvoklis bez grīdām, bez iekšdurvīm, nav arī vanna vai duša, nav veļasmasīna, nav ledusskapis, nav istabā galds un krēsli., gulta ir paša rokām no dēļiem darināta... bez normālas virtuves. Tomēr kungs ir ļoti tīrīgs un savu iespēju robežās visu veļiņu pie metāla izlietnītes berž ar savām sastrādātajām rokām. Viss ir tīrs, gan trauciņi, gan veļa, gan pats.

Diemžēl liktenis pavērsies tā, ka veselības problēmu dēļ vairs nav bijis iespējams strādāt, slimības kļuvušas hroniskas un arī naudas operācijām joprojām nepietiek. Ir hronisks gastrīts nepietiekama uztura dēļ, nepieciešama operācija gūžas kaulam un celim, lai būtu iespējams pašam pārvietoties. Kā arī pirmdien paredzēta brukas operācijas. Ir sastādīts ārstēšanas plāns un ārsts lēmis, ka pirmo jāoperē ir bruka. Operācijas izmaksas ir 369,70 eiro. Ir arī problēmas ar sirdi, nāksies regulāri dzert zāles, jāārstē acs, nepieciešami acu pilieni un regulāras apskates medicīnas centrā, taču cerība saglabāt redzi actiņai jau daļēji zaudēta .

Atbalsta organizācija "Palīdzēsim viens otram" ir vienīgā cerība ārstēties, staigāt un dzīvot cilvēka cienīgas vecumdienas. Ir ļoti grūti lūgt palīdzību, taču vienmēr pastāv kaut vismazākā cerība uz līdzcilvēku atbalstu. Liels PALDIES tiem, kuri sadzirdēs šo palīgā saucienu," pateica biedrības dibinātājs Edijs Pipars.

Jūs varat palīdzēt Vincentam ar operāciju un medicīniskajiem izdevumiem:

Biedrība "Palīdzēsim viens otram"

Reģistrācijas Nr. 40008260372 AS “Swedbank”

Konta nr. LV06HABA0551043090995 vai PayPal : palidzesim.viens.otram@gmail.com

Ar norādi: Vincenta ārstēšanai

Vairāk informācija un kontakti ŠEIT!

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:07

Jaunākās diskusijas