Invalīdu tiesību aizstāvim Aigaram nepieciešama līdzcilvēku palīdzība

tautaruna.lv 6.jūl 2019
 
ziedot.lv
Aigaram ir 50 gadi. Viņam bija tikai 22 gadi, kad viņš cieta avārijā ar motociklu. Traumas bija smagas, kā arī stāvokli pasliktināja, tas, ka no avārijas vietas Aigaru pārveda sēdus pozīcijā, ko šādos gadījumos nedrīkst darīt. Kopš tā laika viņš pārvietojas ratiņkrēslā un ir kļuvis par aktīvu invalīdu tiesību aizstāvi, vēsta labdarības organizācija Ziedot.lv.

Savulaik kopā ar domubiedriem Aigars dibināja Invalīdu un viņu draugu apvienību ”Apeirons”, ilgus gadu viņš ir bijis vides pieejamības eksperts un vadījis spinālo pacientu atbalsta grupas. Paralēli tam Aigara aizraušanās ir bites, viņam bija sava drava Dobeles pusē, kur viņš nodarbojās ar bišu māšu audzēšanu.

Pērn Aigars piedzīvoja vairākus mikroinsultus. To rezultātā pastiprinājās spastika, kas šobrīd Aigaram liedz strādāt un pārvietoties bez pavadoņa.

Pēc vairākkārtējām vizītēm pie ārstiem ir izlemts par labu muguras smadzeņu operācijai, kas var ievērojami mazināt spastiku un ļautu Aigaram atgriezties ierastajās gaitās. Operācijas izmaksas ir līdz pat 3695 eiro. Aigaram šādu līdzekļu nav, tādēļ viņš lūdz līdzcilvēku atbalstu.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Sveiks Aigar.Turies.Kur un kā ieskaitīt naudiņu.

6.jūlijs 2019 Atbildēt

es arī gribēju to pajautāt - kur pārskaitīt. Turies, Aigar!

7.jūlijs 2019 Atbildēt

Lai Aigars prasa naudu korumpantam un melim Jānim Reiram, kuram tas viņa Apeirons jo sevišķi laizīja pēcpusi, īpaši priekšvēlēšanu laikā. Vai tad bijušais komjaunietis pasūtījumus no valsts nenokārtoja, ka tagad forumos tā jāubago? Redz, plāni ar asistentu naudas pilnīgu atņemšanu, ko Vienotības banda varētu notriekt savos kārtējos korumpētajos valsts tenderos, aizlieguma atcelšana atlaist invalīdus tikai divās iespējamajās situācijās no darba, pielietojot masveida melu kampaņas pret to attiecīgo darba likuma normu TV un vadošajos klikšķu ziņu portālos, neizdevās, un tad nu Reirs arī kaut ko nav līdz galam samaksājis, ja? Apeirons ir prasta kabatas organizācija. Vienkāršā valodā sakot - prostitūta.

9.jūlijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:48

Jaunākās diskusijas