Aizbrauca no darba un pazuda; tuvinieki meklē bezvēsts pazudušo Juri

tautaruna.lv 8.jūn 2019
 
Bezvēsts.lv
47 gadus vecais Juris Denisovs pazuda Rīgā 3. jūnijā ap plkst. 22.00, ziņo organizācija Bezvēsts.lv.

Ir zināms, ka pirmdien viņš beidza darbu Krustpils ielā un mājās nav ieradies. Telefons kopš tā brīža ir izslēgts. No daba aizbraucis ar savu automašīnu (melnas krāsas BMW X5 reģ. numurs KJ 4503).

Līdzi bija: tumši zila mugursoma (firmas Puma), naudas maks (vadītāja apliecība, identifikācijas karte), kakla zelta ķēdīte ar krustiņu (pareizticīgo), mobilais telefons "Samsung 6 edge".

PAZĪMES: augums 180 cm, spēcīgas miesasbūves. Uz kreisa pleca rēta.
Bija ģērbies: sarkanā t-kreklā ar zilu apdruku priekšpusē, zilās krāsas džinsa šortos ar balinājumu, kājās bija melnas botas ar koši zaļo kontūru (firmas Karimor), galvā balta kepka ar Rīgas Dinamo logo.

Tuvinieki viņu pēdējo reizi redzēja pirmdien, 3. jūnija, plkst. 7:30 no rīta, kad devās uz dabu. Pēdējo reizi sazinājās ar pazudušo pa telefonu ap plkst. 20:00 pazušanas dienā. Pēdējais viņu redzēja darba kolēģis, kad Juris izbrauca no darba teritorijas ap plkst. 22.00.

Lūdz visus, kas ir redzējuši pazudušo vīrieti, steidzīgi ziņot policijai pa tālruņa numuru 110 vai bezvests.lv pa telefonu 22 084 084.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Galvenais, uzrakstiet kur pārskaitīt naudu priekš altruistiem no bezvests.lv, kuriem jāpērk ļoti dārgie aprīkojumi un jāzvejo peldoši roku dzelži, mobīlie un pistoles Daugavā ?

8.jūnijs 2019 Atbildēt

Jau atradās. Viss kārtībā :)

14.jūnijs 2019 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:19

Jaunākās diskusijas